Izabela Janachowska znów zostanie mamą? "Jesteśmy bardzo szczęśliwi"

Izabela Janachowska, popularna tancerka i gospodyni programów lifestylowych, opublikowała w sieci zdjęcie, które niezwykle poruszyło fanów. Razem z mężem zapozowała, umiejętnie zasłaniając brzuszek. W sekcji komentarzy - gratulacje i plotki o kolejnym dziecku. Do przypuszczeń postanowiła odnieść się sama Janachowska... Szczegóły poniżej.

Izabela Janachowska w życiu prywatnym i zawodowym

Ostatnie chwile w życiu Izabeli Janachowskiej to czas nieustannych zmian. Jeszcze w lipcu ubiegłego roku dołączyła do grona prowadzących popularne show "Dancing With the Stars. Taniec z Gwiazdami". Pojawiła się także na wielkiej scenie i razem z widzami Polsatu powitała Nowy Rok podczas Sylwestra Szczęścia. Gwiazda spełnia się zawodowo i realizuje coraz to kolejne projekty. W wolnych chwilach udziela się także w mediach społecznościowych, a jej profil na Instagramie cieszy się niemałą popularnością. Internetowa galeria specjalistki w dziedzinie organizacji przyjęć weselnych gromadzi 445 tysięcy obserwatorów. Ci z wypiekami na twarzy śledzą publikacje prezenterki, które ujawniają kulisy jej życia codziennego - zarówno spędzonego w pracy, jak i rodzinnym gronie.

Reklama

W przestrzeni internetowej co jakiś czas pojawiają się ujęcia, na których Izabeli Janachowskiej towarzyszy także jej ukochany mąż Krzysztof Jabłoński oraz syn Christopher Alexander, którego para powitała na świecie 10 maja 2019 roku. Prowadząca dzieli się swoim szczęściem i co jakiś czas publikuje kadry z rodzinnych wakacji, krótkich wyjazdów czy chwil spędzonych w domowym zaciszu.

"Kochani jesteśmy bardzo szczęśliwi"

Tym razem Izabela Janachowska pokusiła się o udostępnienie fotografii, której kompozycja składa się ze stojącej, obejmującej się pary. Mąż prezenterki zasłania dłońmi jej brzuch, a w komentarzach pojawiają się gratulacje i przypuszczenia o kolejnej ciąży. Specjalistka od przyjęć ślubnych z szerokim uśmiechem spogląda w obiektyw, a w opisie wskazuje: "Kochani jesteśmy bardzo szczęśliwi". Jak dodaje:

W komentarzach sypią się gratulacje. Internauci nie szczędzą braw, słów uznania i komplementów. Część z nich z kolei podzieliła się swoimi przypuszczenia na temat powiększającej się rodziny. "Myślałam, że ogłosisz że jesteś w ciąży", "Tak patrzę.... patrzę....Pani chyba jest w ciąży" - pojawiają się opinie. Izabela Janachowska postanowiła odnieść się do komentarzy, na które to gratulacje odpowiadała emitikoną, bądź krótkim "Dziękujemy".  W przypadku "plotek" na temat kolejnego dziecka stwierdza z humorem:

Autor: Małgorzata Durmaj

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Izabela Janachowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy