Ile potrzebuje Maciej Musiał, by dobrze żyć? Padła konkretna kwota!

W jednym z ostatnich wywiadów Maciej Musiał odpowiedział na kilka pytań związanych z programem “Taniec z gwiazdami", a także wypowiedział się na temat zarobków. Ile potrzebuje aktor, by godnie żyć?

Maciej Musiał jest jedynym z najbardziej rozpoznawalnych aktorów młodego pokolenia, który skrywa w sobie wiele talentów. Jak się okazuje, nieźle radzi sobie z tańcem, co możemy obserwować w najnowszej edycji programu "Tańca z gwiazdami"

Maciej Musiał: Ile potrzebuje, by dobrze żyć?

Udział w programie "Taniec z gwiazdami" wiąże się z ciężką pracą — codzienne treningi i wyrzeczenia, a to wszystko po to, by móc sięgnąć po kryształową kulę i 100 tysięcy złotych. Czy Maciej Musiał ma nadzieje na wielki finał i zdobycie nagród?

Reklama

"Nie myślę o tym, trzeba być za każdym razem gotowym na to, że to może być ten ostatni raz i być z tym okej, więc takie wybieganie myślą w przyszłość jest niebezpieczne" - wyznał w rozmowie z Pudelkiem. 

Przy okazji zapytano Macieja Musiała i jego taneczną partnerkę, ile trzeba zarobić, by spokojnie żyć. Aktor sprytnie wywinął się od odpowiedzi. 

"Powiem sprytnie, że tyle, ile wydajesz. Trzeba sobie to wszystko policzyć, wiedzieć, jakie jest zapotrzebowanie, może to rozciągać czasami, spróbować żyć troszkę oszczędniej, czasem trochę szerzej" 

Do rozmowy dołączyła partnerka aktora, która podkreśliła, że mowa o punkcie widzenia singla mieszkającego w Warszawie, nie tylko myślącym o opłaceniu rachunków, ale też chcącym korzystać nieco z życia.

"Jak chcesz poszaleć w Warszawie to myślę, że z 10 tysięcy wystarczy" - dodała Daria.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Taniec z Gwiazdami 14 | Maciej Musiał
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy