Hilaria Baldwin pokazała, jak wygląda kilka dni po urodzeniu siódmego dziecka

22 września na świat przyszło siódme już dziecko Aleca i Hilarii Baldwinów. Teraz świeżo upieczona mama pokazała jak wygląda tydzień po porodzie. Jej figura robi wrażenie!

Hilaria Baldwin jest amerykańską instruktorką jogi i żoną aktora Aleca Baldwina. Para jest szczęśliwym małżeństwem od 10 lat. Zakochani doczekali się razem już siódemki dzieci. Niecałe dwa tygodnie temu Hilaria urodziła najmłodszą pociechę

Ponieważ od lat interesuje się ćwiczeniami i zdrowym stylem życia, to w ciąży kobieta postanowiła dbać o formę. Jeszcze miesiąc przed porodem na swoim Instagramie opublikowała nagranie, na którym widać jak sumiennie ćwiczy rozciąganie oraz wytrzymałość mięśni nóg i brzucha. Teraz, już po urodzeniu dziecka, 38-latka pochwaliła się tym jak jej ciało wygląda po 9 miesiącach ciąży. Okazuje się, że figura świeżo upieczonej mamy prezentuje się wspaniale. Gwiazda wygląda tak jakby nie przytyła ani kilograma! Na najnowszym nagraniu widzimy porównanie sylwetki i ćwiczeń w odstępie kilku tygodni.

Reklama

Trzeba przyznać, że robi wrażenie! Warto jednak pamiętać, że Hilaria jogą zajmuje się zawodowo, a takie ćwiczenia wykonywane samemu w domu mogą być bardzo niebezpieczne. Jeśli ktoś decyduje się na nie, a nie ma doświadczenia, to koniecznie musi się skonsultować z lekarzem.

Alec i Hilaria Baldwin: Kim są?

Alec i Hilaria Baldwinowie od lat tworzą zgraną parę w Hollywood. Zaczęli spotykać się w lipcu 2011 roku, a ślub wzięli w czerwcu 2012 roku. Od tamtego czasu doczekali się sporej gromadki dzieci. 

Najstarsza córka, Carmen, ma 9 lat, następnie Rafael, który ma 7 lat, 5-letni Leonardo, 4-letni Romeo, Eduardo, który ma niecałe dwa lata i Lucia, która skończyła 18 miesięcy. Najmłodsza córka dostała imię Ilaria Catalina Irena. Alec ma jeszcze córkę z poprzedniego małżeństwa z Kim Basinger - Ireland. Ostatnio Hilaria wstawiła na swój Instagram uroczą rodzinną fotografię, na której cała rodzina jest w komplecie.

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Alec Baldwin
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy