Reklama

Hanna Żudziewicz jest w ciąży

Hanna Żudziewicz jest w ciąży! Piękna tancerka ogłosiła radosną nowinę za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na Instagramie opublikowała wyjątkową galerię fotografii, na których znalazł się także jej partner - Jacek Jeschke. "Nie możemy doczekać się momentu, kiedy będziemy we trójkę" - wyznali, nie kryjąc radości.

Hanna Żudziewicz w ciąży

To wspaniała wiadomość dla wszystkich fanów programu "Dancing With the Stars. Taniec z Gwiazdami". Hanna Żudziewicz jest w ciąży! Tancerka biorąca udział w kilku edycjach show i jej partner (również znany z "TzG") - Jacek Jeschke - wkrótce zostaną rodzicami. Radosną nowinę przekazali za pośrednictwem mediów społecznościowych, publikując serię uroczych kadrów.

"To jest wyjątkowy Dzień Matki. W końcu możemy podzielić się z Wami swoją radością. Już niedługo nasza rodzina powiększy się. Jesteśmy bardzo szczęśliwi i nie możemy doczekać się momentu, kiedy będziemy we trójkę. No dobra, we czwórkę" - brzmi opis zamieszczony pod galerią zdjęć.

Reklama

Taneczna para wybrała właśnie Dzień Mamy na podzielenie się z innymi swoją radością, przy okazji pokazując nowe fotografie. Widać na nich, jak uśmiechnięci Hanna i Jacek prezentują do aparatu wydruk z USG.

"Taniec z Gwiazdami": Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke rodzicami

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke to para, która dzieli wspólną pasję: kochają bowiem taniec! Ich umiejętności mogli podziwiać m.in. widzowie wspomnianego już "Tańca z Gwiazdami", a Żudziewicz i Jeschke sięgali nawet po Kryształową Kulę!

Tancerz wygrał jedną z edycji programu, będąc w parze z Anną Karczmarczyk, a Hanna Żudziewicz - partnerując Robertowi Wabichowi oraz Piotrowi Mrozowi.

Prywatnie Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke są już zaręczeni. Piękna tancerka powiedziała "tak" na początku marca, kiedy zakochani byli w trakcie zagranicznej podróży.

Zarówno pod "zaręczynowym postem", jak i pod najnowszą publikacją Żudziewicz posypały się gratulacje! Swoje słowa pozostawili m.in.: Paulina Sykut-Jeżyna, Jakub Kucner, Justyna Żyła, Izabela Janachowska czy Sandra Kubicka.

Autor: Sabina Obajtek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL