Hanna Lis poinformowała o nagłej śmierci. Jej historia porusza

Hanna Lis nie ukrywa, że jest miłośniczką zwierząt, a szczególną sympatią darzy swojego psa - Ramena. To właśnie o pupilu wspomniała w swoim ostatnim instagramowym wpisie. Okazuje się, że piesek stracił jednego ze swoich "kumpli". Pod postem gwiazdy pojawiło się wiele komentarzy, w których internauci podzielili się swoimi doświadczeniami.

Hanna Lis przekazała smutną informację

Choć Hanny Lis od jakiegoś czasu próżno szukać na ekranach telewizorów, dziennikarka jest wciąż aktywna w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się z fanami swoją codziennością. 

Ostatnio przekazała internautom smutną wiadomość o śmierci psiego przyjaciela jej czworonoga o imieniu Ramen

"Jeden z dwóch najlepszych kumpli mojego Ramena, Ruby, podreptał dziś przez Tęczowy Most. Niespodziewanie sobie podreptał (jeszcze niecałe 2 tygodnie temu hasali sobie z Ramenidłem po zaśnieżonej łące). Aniu, Misiu, Pauli... Kto kiedyś miał psa, kto miał zwierzę, które kochał, ten wie. Pa, do zobaczenia" - napisała.

Reklama

Pod postem zaroiło się od komentarzy. Fani próbowali wesprzeć dziennikarkę, jednocześnie przytaczając własne historie, związane z utratą pupili.

"Właśnie to jest przykre! Że przyjaciele żyją krócej niż my. Cudowne istoty", 

"Oj, to smutna wiadomość. Współczuję", 

"Odejście ukochanego psiaka boli okrutnie. Nikt ani nic nie zastąpi miłości, którą ofiarują nam ukochane psy. Są więcej ,niż członkami rodziny. Są częścią nas samych" - pisali.

Hanna Lis: Kariera

Hanna Lis urodziła się 13 maja 1970 roku w Warszawie. Jest absolwentką italianistyki na Uniwersytecie Warszawskim. W 1996 roku otrzymała Wiktora w kategorii odkrycie roku. Karierę dziennikarską rozpoczęła w 1992 roku w Telewizji Publicznej i do 2001 roku prowadziła m.in. "Teleexpress". Następnie przeszła do TV4 i była prowadzącą "Dziennik". Później rozpoczęła pracę w Polsacie, gdzie przez 3 lata była prezenterką "Wydarzeń". W 2007 roku odeszła z Polsatu na znak solidarności ze zwolnionym Tomaszem Lisem. Do TVP wróciła w 2008 roku i prowadziła "Wiadomości".

Ze stacją ostatecznie pożegnała się w 2016 roku. W kolejnych latach zajęła się głównie tematyką lifestylową. Prowadziła m.in. program "Między słowami" w Polsat Cafe. 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Hanna Lis

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy