Gwiazdor „Beverly Hills, 90210” był ciężko chory. "Poruszałem się jak 90-latek"

Gwiazdor takich produkcji, jak „Beverly Hills, 90210”, „Gotowe na wszystko” czy „Piękna katastrofa”, w najnowszym wywiadzie opowiedział o swoich problemach zdrowotnych. Green ujawnił, że ponad cztery lata zajął mu powrót do dawnej formy po tym, jak nabawił się wrzodziejącego zapalenia jelita grubego. Objawy choroby do złudzenia przypominały te, które występują po udarze. „Poruszałem się jak 90-latek. Nie mogłem mówić, czytać, miałem kłopoty z pisaniem” – wyznał aktor.

W najnowszym odcinku podcastu "Sex, Likes and Spray Tans" wystąpił Brian Austin Green, który zdobył przed laty sławę dzięki roli w bijącym rekordy popularności serialu "Beverly Hills, 90210". W rozmowie z Cheryl Burke aktor opowiedział o swojej kilkuletniej walce z zagadkową chorobą. Gwiazdor "Gotowych na wszystko" ujawnił, że choć jego stan zdrowia coraz bardziej się pogarszał, lekarze nie byli w stanie postawić diagnozy.

Reklama

"Cztery i pół roku zajęło mi dojście do siebie po tym, jak wystąpiły u mnie objawy udaru, mimo że nigdy go nie miałem. Wykryto u mnie wrzodziejące zapalnie jelita grubego, ale przyczyna pozostawała tajemnicą. Zacząłem doświadczać problemów neurologicznych. Poruszałem się jak 90-latek. Nie mogłem mówić, czytać, miałem kłopoty z pisaniem" - powiedział aktor.

Brian Austin Green: Podłożem moich dolegliwości była zła dieta

Jak podkreślił, leczył się wówczas u jednego z najlepszych neurologów w USA, który po licznych konsultacjach z kolegami po fachu zlecił przeprowadzenie łącznie dwustu badań krwi i dwóch rezonansów magnetycznych głowy. Rezultaty nie ujawniły jednak źródła problemu. "Doświadczałem takiej mgły mózgowej, że pewnego dnia przedstawiłem swojej siostrze mojego najlepszego przyjaciela, którego oboje znamy od 25 lat" - zdradził aktor.

Gdy konwencjonalne leczenie zawiodło, Green zwrócił się o pomoc do specjalisty z zakresu medycyny alternatywnej. "Nikt nie umiał mnie zdiagnozować, więc poszukałem lekarza zajmującego się kinezjologią i tradycyjną medycyną Wschodu. Podłożem moich dolegliwości była zła dieta. Jedzenie glutenu i nabiału w połączeniu z dużym stresem wywołało przewlekły stan zapalny w organizmie" - wyjawił gwiazdor.

Green jest obecnie związany z australijską tancerką Sharną Burgess. Latem zeszłego roku urodził im się syn Zane Walker. W przeszłości aktor był żonaty z Megan Fox, z którą rozstał się trzy lata temu po dekadzie wspólnego życia. Para doczekała się trzech synów: 11-letniego Noaha Shannona, 9-letniego Bodhi Ransoma i 7-letniego Journey Rivera. Green ma także 21-letniego syna Kassiusa z była partnerką Vanessą Marcil.

INTERIA.PL/ PAP Life
Dowiedz się więcej na temat: Brian Austin Green
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy