Reklama

Gwiazda "M jak miłość" na wakacjach! Iga Krefft zachwyciła fanów!

Iga Krefft popularność zyskała dzięki roli Uli w serialu "M jak miłość". W hicie TVP gra już od kilkunastu lat, a w międzyczasie dorobiła się sporego grona fanów. Widzowie chętnie śledzą zarówno losy serialowej Uli, jak i samej aktorki. Ostatnio gwiazda pochwaliła się w mediach społecznościowych zdjęciami z wakacyjnego urlopu i zachwyciła internautów. Choć w życiu prywatnym aktorki trwa istna sielanka, jej serialową bohaterkę tuż po wakacjach czekają perturbacje. Co się wydarzy?

Iga Krefft odpoczywa z dala od zgiełku miasta

Gwiazda "M jak miłość" w ostatnim czasie była bardzo zajęta. Nie dość, że wciąż pracuje na planie serialu, to dodatkowo rozwija swoją karierę wokalną. Dzięki popularności, jaką zdobyła, może cieszyć się także sporymi zasięgami w mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwuje ją już ponad 100 tysięcy użytkowników! To właśnie za pośrednictwem tego portalu dzieli się z fanami swoimi zawodowymi projektami, ale i codziennością. Ostatnio na jej profil trafiło zdjęcie, które rozpaliło wyobraźnię internautów. Krefft zapozowała bowiem w skąpym stroju kąpielowym i wyznała, że odpoczywa właśnie w domku modułowym, z dala od zgiełku miasta.

Reklama

Aktorka wygląda na wypoczętą i zrelaksowaną. Ostatni czas zdecydowanie jej służy, co zauważyli również fani, nie szczędząc gwieździe komplementów.

Choć Krefft obecnie odpoczywa, jeszcze niedawno pracowała nad nowymi odcinkami "M jak miłość". Co wydarzy się w życiu jej bohaterki po wakacjach?

Co wydarzy się u Uli w nowych odcinkach "M jak miłość"?

Zdradzamy, że po wakacyjnej przerwie Ula (Iga Krefft) odbierze od siostry SMS z widocznym awatarem z dwiema przytulonymi do siebie dziewczynami. Czy Natalka przywiezie do Grabiny swoją dziewczynę? I jak na rewolucję w życiu Natalki zareaguje jej siostra?

Wiadomo też, że Ula w nowych odcinkach przejdzie metamorfozę. Na najnowszych zdjęciach widać, że serialowa Lisiecka zdecydowanie rozjaśni włosy! Jak Wam się podoba odmieniona bohaterka?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL