Gwiazda "Klanu" w stroju kąpielowym w środku zimy! "Brawo za odwagę"

Aktorka Anna Powierza pokazała na Instagramie, jak spędziła czas wolny. Okazało się, że serialowa Czesia z "Klanu" świetnie odnalazła się w morsowaniu! Nagranie zrobiło furorę w sieci.

Anna Powierza w sieci

Anna Powierza doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jaką potęgą jest Instagram. To właśnie tam aktorka chętnie wchodzi w interakcję z internautami, opowiadając o swoim życiu, a także dzieląc się różnymi przemyśleniami. Serialowa Czesława Kurzawska z "Klanu" należy do aktywnych użytkowników social mediów, a każdy jej wpis jest ciepło przyjmowany przez użytkowników sieci. 

Ona sama ciekawie przekazuje swoje myśli, nierzadko sięgając po autoironię i żart - właśnie za to jej "followersi" ją pokochali! Powierza otwarcie porusza również ważne społecznie tematy. Nic więc dziwnego, że liczba wskazująca instagramowych obserwatorów wciąż rośnie - obecnie jest to już ponad 45 tysięcy internautów. Niedawno Ania Powierza zdradziła w sieci, że wybrała się na krótki, zimowy wyjazd. Śnieg, niska temperatura i... strój kąpielowy! Wszystko to znaleźć można na najnowszym wideo opublikowanym na Instagramie.

Reklama

Anna Powierza w stroju kąpielowym

Anna Powierza zdradziła, że w towarzystwie przyjaciół wybrała się na morsowanie. Na wspomnianym nagraniu aktorka prezentuje się bez makijażu oraz w stroju kąpielowym - na jej twarzy widać promienny uśmiech! Sporo pozytywnych emocji pojawiło się również w komentarzach: internauci przyznali, że są pod ogromnym wrażeniem wyczynu gwiazdy:

"Podziwiam, do tak lodowatej wody", "Brawo za odwagę", "Pełen podziw", "Och Aniu, zawsze pełna energii, tylko pozazdrościć", Uwielbiam Panią, gratuluję odwagi", "Pozdrawiam, jest Pani tak cudowna". Wiedzieliście, że Ania Powierza ma takie hobby?

Autor: Sabina Obajtek

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Anna Powierza

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy