Reklama

Gwiazda "Gogglebox" jest w ciąży!

Lili Antoniak, bohaterka programu "Gogglebox. Przed telewizorem", podzieliła się radosną nowiną. Przyjaciółka Sylwii Bomby spodziewa się kolejnego dziecka. Gwiazda pochwaliła się zdjęciem, na którym widać jej rosnący ciążowy brzuch. Zdradziła także "robocze" imię malucha. "To jest dobra historia" - opisuje w social mediach.

Lili Antoniak dołączyła do ekipy cieszącego się niesłabnącą popularnością programu "Gogglebox. Przed telewizorem". W komentatorskim show występuje w parze z Sylwią Bombą. Obie panie świetnie się dogadują, bo wiele je łączy. Obie są mamami małych dziewczynek. Antoniak wychowuje ze swoim ukochanym małą Alenkę. Dziewczynka wkrótce zostanie starszą siostrą. Jej mama podzieliła się w mediach społecznościowych radosną nowiną - oczekuje przyjścia na świat kolejnego dziecka! 

Reklama

Lili Antoniak ponownie zostanie mamą

Przyjaciółka Sylwii Bomby niedawno skończyła 31 lat. Chwaląc się na Instagramie kadrem z imprezy urodzinowej, przy okazji ogłosiła radosne wieści. Antoniak zapozowała ze zdjęciem USG i potwierdziła:

W kolejnym zamieszczonym w sieci poście Antoniak napisała nieco więcej. 31-latka opisała, jak wyglądały jej starania o kolejną pociechę. Nie brakowało w nich zadziwiających zrządzeń losu.

Lili Antoniak wyjawiła także, na kiedy planowany jest poród. To kolejny niesamowity zbieg okoliczności - lekarz wyznaczył tę samą datę, co w przypadku ciąży z Aleną.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL