"Gogglebox": Sylwia Bomba w ciąży? Komentarz gwiazdy mówi wszystko!

Nowy, udostępniony przez Sylwię Bombę kadr, pomimo zamieszczonego pod spodem komentarza, wywołał wśród internautów spore emocje. Na zdjęciu, do którego gwiazda „Gogglebox” zapozowała jedynie w obcisłym body, uwagę części fanów przykuł jej brzuch. Pojawiły się pytania o ciążę. 35-latka nie przeszła obok nich obojętnie i zdecydowała się rozwiać wszelkie wątpliwości!

Sylwia Bomba w programie "Googlebox"

Sylwia Bomba zdobyła ogromną popularność dzięki udziałowi w programie "Gogglebox. Przed telewizorem". Bohaterka komentatorskiego show TTV z anonimowej postaci stała się prawdziwą celebrytką. Dowodem na to, jak duże zainteresowanie wzbudza, są liczby w mediach społecznościowych. Na Instagramie udało jej się bowiem zgromadzić dotąd ponad 780 tysięcy obserwujących.

Zobacz też: Sylwia Bomba pozuje w skąpej stylizacji! Co za figura!

Reklama

Sylwia Bomba pozuje w obcisłym body

Gwiazda show "Gogglebox. Przed telewizorem" regularnie dzieli się z obserwatorami nowymi zdjęciami i wpisami. Sylwia Bomba chętnie uchyla rąbka na temat swojego życia prywatnego i chwali się w sieci zagranicznymi wyjazdami czy też córeczką, która jest jej oczkiem w głowie. Celebrytka ostatnio po raz kolejny pokazała na Instagramie małą Antosię, która niedawno skończyła 3 latka. Pod wspólnym zdjęciem z profesjonalnej sesji napisała:

35-latka od razu zaznaczyła także, że fotografia nie była w żaden sposób przerabiana.

Zobacz też: Sylwia Bomba jest nie do poznania! Gwiazda "Gogglebox" postawiła na ostre cięcie!

Sylwia Bomba w ciąży?!

Najnowsze zdjęcie gwiazdy "Gogglebox. Przed telewizorem" wywołało spore zamieszanie. Sylwia Bomba zapozowała w body, które podkreśliło jej figurę. Fani zaczęli dopytywać o ciążę. Odpowiedź celebrytki mówi wszystko!

Zobacz też: Sylwia Bomba w bikini: "Nikt nie ma idealnego ciała"

Autor: Marzena Staroń

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Sylwia Bomba
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama