"Gogglebox. Przed telewizorem": Spektakularna metamorfoza Agnieszki Kotońskiej!

Agnieszka Kotońska to jedna z gwiazd programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Uczestniczka show na przestrzeni lat przeszła zadziwiającą metamorfozę i dziś może pochwalić się bardzo zgrabną sylwetką. Zobaczcie, jak prezentuje się na najnowszych zdjęciach!

Agnieszka Kotońska: Popularność

Agnieszka Kotońska zasłynęła w telewizji dzięki programowi TTV "Gogglebox. Przed telewizorem". Celebrytka co tydzień zasiada na kanapie z mężem Arturem, z którym komentuje najważniejsze wydarzenia w telewizji. Czasami towarzyszy im syn - Dajan. 45-latkę możemy oglądać nie tylko w "Goggleboxie", ale też w innych produkcjach TTV. Niedawno gwiazda wzięła udział w show "99 - Gra o wszystko", w którym mierzyła się z wymagającymi konkurencjami.

Reklama

Kotońska doskonale wie, jak podtrzymać zainteresowanie swoją karierą. Udział w jednym z najpopularniejszych show TTV przyniósł jej ogromną liczbę obserwatorów na Instagramie i fanów. Dziś internetową bibliotekę zdjęć 45-latki obserwuje ponad 330 tys. internautów z całego świata. Agnieszka często dzieli się w sieci prywatnym i zawodowym życiem. 

Agnieszka Kotońska: Metamorfoza

Uczestniczka show TTV słynie z tego, że często zmienia swój wizerunek. Dotychczas zmiany dotyczyły przede wszystkim fryzur. Gwiazda niedawno poddała się również zabiegowi z zakresu medycyny estetycznej i powiększyła sobie usta. Ostatnio natomiast chwaliła się fanom odmienioną sylwetką. Kotońska przyznała, że udało jej się zrzucić kolejne 10 kg! 

"Sama podjęłam walkę, bez żadnego trenera, bez pomocy, zaczęłam metamorfozę! Codziennie odpalałam YouTube'a i krok po kroku walczyłam! Wierzyłam sama w siebie i udało się! Trzeba tylko chcieć i wierzyć, że się uda! Walcz, fruń po swoje!" - napisała na Instagramie.

Jakiś czas temu na jej profilu pojawiło się także zdjęcie, które udowadnia, jak wiele udało się celebrytce wypracować.

"Tymczasem ja szykuję się na działkę i ten moment, gdy nawet legginsy są na Ciebie za duże" - skwitowała.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Kotońska | Gogglebox. Przed Telewizorem

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy