"Glee": Gwiazdor serialu aresztowany!

Blake Jenner, czyli niezapomniany Ryder Lynn z serialu "Glee", wpadł w poważne tarapaty. Jak podają amerykańskie media, aktor został zatrzymany przez policję 17 lipca za jazdę pod wpływem alkoholu. Obecnie oczekuje na sprawę sądową.

Blake Jenner zatrzymany przez policję

Jenner szerokiej publiczności znany jest przede wszystkim dzięki jednej roli. Ponad dekadę temu dołączył do serialu stacji FOX - "Glee" i zdobył światową popularność. W produkcji wcielał się w Rydera Lynna, nastoletniego piłkarza, który odkrywa w sobie talent do śpiewania. W popularnej produkcji występował przez dwa sezony, by następnie zagrać jeszcze w kilku filmach i serialach. Widzowie mogą go kojarzyć choćby z "Supergirl", czy "What/If".

W ostatnich dniach o aktorze zrobiło się głośno nie ze względu na jego sukcesy zawodowe, a w związku z niemałym skandalem z jego udziałem. Zgodnie z doniesieniami portalu TMZ, gwiazdor kilka dni temu został zatrzymany przez policję. Jenner zwrócił uwagę funkcjonariuszy tym, że nie zatrzymał się na czerwonym świetle. Okazało się, że aktor w momencie kontroli był pod wpływem alkoholu i został zatrzymany. Po wstępnych wyjaśnieniach opuścił areszt, jednak czeka go sprawa sądowa.

Reklama

Dopuszczał się przemocy fizycznej?

Jazda po alkoholu to być może nie jedyne przewinienie przystojnego aktora. W 2019 roku, jego była żona, Melissa Benoist, opowiedziała na Instagramie o traumie, jakiej doświadczyła kilka lat wcześniej. Co prawda nie zdradziła imienia partnera, który miał dopuszczać się wobec niej przemocy fizycznej (m.in. złamać nos i uszkodzić oko), ale wiadomo, że w momencie opisywanych zdarzeń była jeszcze żoną Jennera. 

swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy