Reklama

Filip Chajzer zaręczył się? "Pochwalił się zdjęciem pierścionka"

W mediach aż wrze od plotek o zaręczynach Filipa Chajzera. Z doniesień plotkarskich wynika, że dziennikarz miał się już nawet pochwalić oświadczynami kolegom z programu "Dzień dobry TVN". Sam prezenter póki co nie potwierdził tych nowin.

Filip Chajzer szczęśliwie zakochany?

Chajzer aktywnie udziela się w mediach społecznościowych i dziś może poszczycić się statusem gwiazdy. Nie ma więc nic dziwnego w tym, że liczne media rozrywkowe zaczęły interesować się jego życiem prywatnym. Na łamach tabloidów pisano o jego rodzinie, żonie i... planowanym rozwodzie. Dziennikarz ma już na swoim koncie nieudane małżeństwo i kilka poważnych związków, które również nie przetrwały próby czasu. Po rozstaniu z Małgorzatą Walczak, prezentera połączył krótki romans z Anną Jędrzejuk, teraz natomiast mówi się, że Chajzer od kilku miesięcy jest zakochany w niejakiej Julii. 

Reklama

"Taka miłość może zdarzyć się tylko raz... na zawsze" - mówił niedawno w rozmowie z "Faktem".

Jak informuje Pudelek, uczucie jest tak silne, że gwiazdor TVN zdążył się już nawet ukochanej... oświadczyć. Zakochani przebywali niedawno na wakacjach na Dominikanie i to właśnie w tych romantycznych okolicznościach Julia miała powiedzieć "tak". Pudelek dotarł nawet do osoby związanej ze śniadaniówką TVN, która twierdzi, że Chajzer podzielił się już swoim szczęściem z kolegami i koleżankami z pracy.

"Filip nie robi z tego tajemnicy. Jeszcze na urlopie pochwalił się w redakcji zaręczynami i przesłał kilku osobom zdjęcie, na którym szczęśliwa Julia pokazuje pierścionek zaręczynowy" - czytamy na łamach portalu.

Sam dziennikarz nie odniósł się jednak do rewelacji serwisu. W rozmowie z "Onetem" szybko uciął temat.

"Nie będę się do tego odnosił" - podsumował.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy