Filip Chajzer ma nową pracę. Czy wróci do "Dzień dobry TVN"?

Jak donosi portal Wirtualne Media, Filip Chajzer otrzymał pracę w Radiu Zet. Do czerwca był jednym z prowadzących program śniadaniowy "Dzień dobry TVN". Nie wiadomo, czy do niego wróci.

Dla Chajzera będzie to powrót do pracy w radiu po długiej przerwie. W latach 2013-2017 był związany ze Złotymi Przebojami, a w 2014-1016 z Programem IV PR. 

W jesiennej ramówce ma prowadzić audycję "Na luzie w Radiu Zet". Będzie ona emitowana w soboty w godzinach od 10 do 15. Współprowadzącą dziennikarza będzie Agnieszka Kołodziejska. 

O powodach swojego zniknięcia z "Dzień dobry TVN" Chajzer mówił podczas rozmowy z Beatą Tadlą w programie "Onet Rano". Przyznał, że nie jego ekranowy wizerunek i jego odbiór "nie spinał" mu się z tym, kim jest naprawdę. Na pytanie, czy wróci do telewizji śniadaniowej, odpowiedział, że tego nie wie. 

Reklama

Do sprawy odniosła się także Lidia Kazen, dyrektorka programowa TVN. W Wirtualnych Mediach przyznała, że jest umówiona na rozmowę z Chajzerem w bliżej nieokreślonym czasie. Zobaczą wtedy, w jakiej jest formie, jak jego zdrowie i razem zdecydują, co dalej.  

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Filip Chajzer | Dzień Dobry TVN

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy