Ewa Kuryło i Piotr Pręgowski: Znają przepis na udany związek? Są razem od 40 lat!

Ewa Kuryło i Piotr Pręgowski są przykładem idealnego małżeństwa. Przeżyli wiele trudnych chwil, ale nie pozwolili, by którakolwiek z nich zniszczyła ich szczęście. W ten sposób przeżyli ze sobą aż 40 lat. Jaka jest tajemnica ich związku?

Początek związku Ewy Kuryło i Piotra Pręgowskiego

Kuryło i Pręgowski byli studentami warszawskiej PWST, kiedy po raz pierwszy zwrócili na siebie uwagę. Połączyła ich pasja i wspólna praca. Zbliżyli się do siebie podczas prób do "Pokoju dziecięcego" i krótko po tym postanowili zostać parą.

Ich miłość kwitła w najlepsze. Nie przeszkadzało im, że nie mieli własnego dachu nad głową. Znaleźli przytulny kąt w domu rodziców Pręgowskiego i tam przeżyli początki swojego związku. W tym czasie nie myśleli o ślubie. Cieszyli się sobą nawzajem i nie zamierzali zbyt wcześnie formalizować związku.

Na początku żyli bardzo skromnie i ledwo wiązali koniec z końcem. Po skończeniu studiów, Kuryło poświęciła się wychowaniu córki, przez co obowiązek utrzymania rodziny spadł na barki Pręgowskiego. 

Reklama

Kariera Piotra Pręgowskiego

Pręgowski robił, co w jego mocy, by zarobić na utrzymanie. Zagrał w takich produkcjach jak "Miś", "Zmiennicy i "Żywot człowieka rozbrojonego". Niestety skromne zarobki początkującego aktora nie pozwalały na zaspokojenie wszystkich potrzeb jego rodziny.

W końcu, zrezygnowany, zawiesił karierę i całkowicie zmienił branżę.

Szczęście uśmiechnęło się do niego dopiero w roku 2004, kiedy żona zrobiła mu kilka zdjęć, które spodobały się przedstawicielom agencji artystycznej. Dzięki temu zaoferowano mu rolę w serialu "Camera café".

Później kariera Pręgowskiego ruszyła z kopyta. Widzowie pokochali go w roli Patryka Pietrka w kultowym "Ranczu", a zdobyta w ten sposób popularność pozwoliła mu na  występy w innych dużych produkcjach serialowych. Zagrał między innymi w "Unii serc", "Ojcu Mateuszu" i "Świecie według Kiepskich". W 2019 pojawił się w serialu "Miłość na zakręcie".

Kariera Ewy Kuryło

Ewa Kuryło również znalazła swoje miejsce w świecie show-biznesu. Grała w "Plebanii", "Pensjonacie pod Różą" i w "Pierwszej miłości". Największą sławę przyniosła jej jednak rola Wiesławy Oleś w "Ranczu". Po zakończeniu emisji serialu wystąpiła też w "Na dobre i na złe" i w "Barwach szczęścia".

Ewa Kuryło i Piotr Pręgowski są razem od 40 lat

Małżeństwo Ewy Kuryło i Piotra Pręgowskiego przetrwało wiele trudnych chwil. Aktorzy nie pozwolili na to, by przeciwności losu stanęły im na drodze do szczęścia.

Od pewnego czasu oboje rzadziej pojawiają się na szklanym ekranie. Od czasu do czasu można zobaczyć ich na teatralnych deskach, lecz oboje powoli szykują się już do przejścia na emeryturę. Dziś prowadzą gospodarstwo na Kujawach i cieszą się każdą spędzoną razem chwilą. To właśnie tam planują spędzić resztę swojego życia.

Zobacz też:

"M jak miłość": Odcinek 1650. Jest na łożu śmierci. Wybaczy mu jego winy?

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Kuryło Ewa | Ranczo

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy