Reklama

Emilia Dankwa z "rodzinki.pl" zachwyca na zdjęciach z plaży

17-letnia gwiazda serialu "rodzinka.pl" podzieliła się w sieci efektami nowej sesji zdjęciowej. Emilia Dankwa zapozowała nad brzegiem morza, wygrzewając się w promieniach zachodzącego słońca. Fotografie zrobiły na jej fanach oszałamiające wrażenie.

Emilia Dankwa grała w "rodzince.pl"

Emilia Dankwa zyskała rozpoznawalność dzięki roli w "rodzince.pl". Do ekipy serialu dołączyła w 2012 roku, wcielając się w postać Zosi Zalewskiej, przyjaciółki Kacpra Boskiego (w tej roli Mateusz Pawłowski).

Dziecięca gwiazda dorastała na oczach widzów, przemieniając się z małej dziewczynki w piękną nastolatkę. Dziś jest już niemal dorosła. Za kilka miesięcy skończy 18 lat.

Emilia Dankwa na Instagramie

Po zakończeniu serialu "rodzinka.pl" odtwórczyni roli Zosi postanowiła zrobić sobie przerwę od grania. Aktorstwo odsunęła na boczny tor, postanowiła natomiast skupić się na edukacji. Dankwa jest niezwykle zaangażowana w życie swojej szkoły. W czerwcu poprowadziła zakończenie roku szkolnego.

Reklama

Natomiast obecnie cieszy się wakacjami i ładuje baterie przed powrotem do nauki. Swoimi kolejnymi wakacyjnymi wojażami chwali się na Instagramie, gdzie obserwuje ją już ponad 115 tysięcy osób.

Emilia Dankwa na plaży

Emilia Dankwa niedawno wróciła ze słonecznej Hiszpanii. Odpoczywała tam w popularnym kurorcie Lloret de Mar. Niedługo później wyruszyła nad polskie morze - do wsi Pogorzelica w województwie zachodniopomorskim. Podczas pobytu nad Bałtykiem postanowiła zrobić sobie profesjonalną sesję zdjęciową. Jej efektami nie omieszkała pochwalić się na Instagramie.

Fotografie, na których 17-letnia aktorka wygrzewa się na plaży w promieniach zachodzącego słońca, zachwyciły internautów. Fani nie kryją, że są pod wrażeniem urody i fotogeniczności gwiazdy "rodzinki.pl". "Cudowna", "Wyglądasz zjawiskowo!", "Wow!", "Bogini" - ocenili zgodnie.

Autor: Maria Staroń

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL