Reklama

Emilia Dankwa wyrosła na piękność! Tak dziś wygląda Zosia z "rodzinki.pl"

Emilia Dankwa zaskarbiła sobie sympatię widzów dzięki roli Zosi w serialu "rodzinka.pl". Mimo że TVP zakończyło już emisję serialu, fani wciąż chętnie śledzą losy dziecięcej gwiazdy. Zadanie ułatwia im sama aktorka, która chętnie dzieli się z internautami swoją codziennością. Kilka dni temu nastolatka rozpoczęła wakacje, a na jej instagramowy profil trafiły zdjęcia prosto z plaży. Fotografie zachwyciły jej fanów!

Emilia Dankwa była gwiazdą "Rodzinki.pl"

Serial "rodzinka.pl", który emitowany był na antenie TVP2 od 2011 do 2020 roku, wylansował mnóstwo młodych gwiazd. Wśród nich - obok Macieja Musiała, Adama Zdrójkowskiego, Mateusza Pawłowskiego, Wiktorii Gąsiewskiej czy Julii Wieniawy - była Emilia Dankwa. Dziecięca aktorka, która dołączyła do obsady w 2012 roku, w "Rodzince.pl" wcielała się w postać Zosi Zalewskiej, przyjaciółki serialowego Kacpra Boskiego. Dankwa dorastała na oczach widzów, którzy byli świadkami, jak przemienia się z uroczej dziewczynki w nastolatkę. Dziś ma już 17 lat i chociaż zawiesiła karierę aktorską, by skupić się na nauce, wciąż aktywnie udziela się w sieci.

Reklama

Emilia Dankwa - profil na Instagramie

17-letnia obecnie Emilia Dankwa prowadzi własny profil na Instagramie, za pośrednictwem którego na bieżąco informuje fanów o tym, co u niej słychać. Jej poczynania śledzi już blisko 120 tysięcy osób. Gwiazda serialu "Rodzinka.pl" niedawno skończyła kolejną klasę liceum i rozpoczęła wakacje.

"I koniec! Ten rok szkolny tak szybko minął! Ale bardzo miło go wspominam. (...) W tym roku miałam przyjemność prowadzić zakończenie roku szkolnego! Wyszło super i cieszę się, że miałam taką możliwość" - chwaliła się przed kilkoma dniami.

Emilia Dankwa nad polskim morzem

Niedługo po zakończeniu roku szkolnego Emilia Dankwa wyruszyła nad polskie morze. 17-latka odpoczywa obecnie w Łebie i zdążyła już pochwalić się w mediach społecznościowych kilkoma zdjęciami ze swojego pierwszego wyjazdu tych wakacji. Aktorka "Rodzinki.pl" udostępniła na Instagramie zachwycające fotografie z plaży. Fani nie byli w stanie przejść obok nich obojętnie i zasypali młodą gwiazdę komplementami.

"Przepiękna",

"Ślicznotka, wyglądasz super!",

"Ale ci ślicznie w koku!" - pisali.

Autor: Maria Staroń

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL