Edyta Zając zachwyca w bikini! Gwiazda chwali się gorącymi kadrami

Edyta Zając pochwaliła się w mediach społecznościowych zachwycającymi kadrami prosto z Kolumbii. To właśnie tam powstaje program "True Love", który w wiosennej ramówce zajmie miejsce "Hotelu Paradise". Zdjęcia gwiazdy rozgrzały internet!

Edyta Zając i "True Love"

Edyta Zając będzie gospodynią programu "True Love", który zadebiutuje na antenie TVN 7 wiosną 2023 roku. Nowy reality show zajmie w ramówce miejsce prowadzonego przez Klaudię El Dursi "Hotelu Paradise". Ten powróci na ekrany telewizorów dopiero jesienią. Tymczasem w Kolumbii rozpoczęły się już nagrania do "True Love".

Edyta Zając w bikini

34-letnia modelka, która w 2020 roku wygrała program "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami", z ekscytacją relacjonuje w mediach społecznościowych swoje przygotowania do nowej roli. Za pośrednictwem Instagrama dzieli się kolejnymi zakulisowymi zdjęciami i filmikami z gorącej Kolumbii. Ostatnio dała się nagrać podczas odpoczynku na plaży, gdy ubrana jedynie w bikini bujała się na huśtawce. Obserwatorzy, których zgromadziła dotąd już 135 tysięcy, zareagowali z niemałym entuzjazmem. Nie szczędzili Edycie komplementów, a przy tym nie kryli, że nie mogą doczekać się premiery jej nowego show.

Reklama

"Jest pani najpiękniejszą kobietą na świecie. Piękna, skromna, mądra"

"Masz wymarzoną sylwetkę, Edytko"

"No przepiękna kobieta, a programu nie mogę się doczekać!"

"Idealna figura. Czekam na program" - ocenili zgodnie.

"True Love" z Edytą Zając w roli prowadzącej to polska wersja formatu o tej samej nazwie, który powstał na potrzeby Discovery+ w Szwecji. W programie weźmie udział dziesięcioro uczestników. Single i singielki będą łączyć się w pary, a szczerość ich relacji będzie oceniana wykrywaczem kłamstw. Program najprawdopodobniej będzie nadawany w paśmie, w którym dotychczas pokazywany był "Hotel Paradise".

Autor: Maria Staroń

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Edyta Zając

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy