Edyta Herbuś wybrała się w niezwykłą podróż! Wkrótce będzie świętować... Nowy Rok

Edyta Herbuś wybrała się w podróż. Tancerka podzieliła się w sieci wyjątkowymi zdjęciami. Fani nie przeszli obok nich obojętnie.

Edyta Herbuś opublikowała na swoim Instagramie wyjątkowe zdjęcia. Jak się okazuje, tancerka wybrała się w kolejną podróż. Jako kierunek obrała... Wietnam. Piękna 41-latka podzieliła się zdjęciami, na których pozuje z rodowitymi mieszkańcami tego kraju. Dodała też, że za chwilę będzie witała Nowy Rok - w Wietnamie wypada on między 20 stycznia a 20 lutego.

Edyta stara się maksymalnie nacieszyć wyprawą. Na jej Instagramie pojawiają się kolejne relacje, filmiki i zdjęcia. Widać na nich, że tancerka zapoznaje się z lokalną kuchnią, przygląda się życiu mieszkańców Wietnamu, ich kulturze i sztuce. Na każdej z fotografii Edyta promiennie się uśmiecha.

Edyta Herbuś zachwyciła internautów

Reklama

Fani Edyty Herbuś są zachwyceni relacjami, jakie dostają prosto z Wietnamu. W komentarzach życzą jej udanego wyjazdu oraz komplementują jej wygląd. Wyprawa wyraźnie jej służy - tancerka wprost promienieje!

"Piękna, naturalna i szczęśliwa. Życzę pięknych wrażeń"; "RADOŚĆ ŻYCIA"; "Fantastycznie"; "Fascynujący świat"; "Wyglądasz pięknie"; "Pięknie tam! Cudowne kolory! Poczułam zapach tych wspaniałości" - komentują obserwatorzy. 

Edyta Herbuś jest popularna na Instagramie

Edyta Herbuś to bardzo lubiana postać polskiego show biznesu. Tancerka, aktorka i prezenterka telewizyjna jest znana ze swojego szerokiego uśmiechu, radości z życia, dużej wrażliwości i niesamowitej energii. Na Instagramie obserwuje ją ponad ćwierć miliona internautów. Edyta dzieli się tam zdjęciami związanymi z jej pracą, ale nie brakuje także prywatnych kadrów oraz osobistych przemyśleń. Edyta na każdym z kadrów wygląda obłędnie. Zobaczcie sami!

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Edyta Herbuś
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy