Reklama

Edyta Herbuś w seksownym stroju. Podkreśla jej idealne ciało

Edyta Herbuś nie przestaje zaskakiwać. Na instagramowym profilu tancerki pojawiła się kolejna publikacja. Gwiazda tanecznym krokiem podbija wirtualne serca publiczności.

Edyta Herbuś - Instagram

Edyta Herbuś podzieliła się efektami zmysłowej sesji zdjęciowej. Na Instagramie aktorki, znanej z produkcji m.in. takich jak: "Jak pokochałam gangstera", "Pierwsza miłość", "Tylko miłość", "Samo życie", "7 uczuć", "Klan", pojawiła się seria wyjątkowych fotografii. Artystka chętnie dzieli się swoją miłością do przyrody, sztuki i tańca. Za pośrednictwem sieci opowiada o swojej codzienności, pokazuje, jak spędza wolny czas i realizuje zawodowe projekty.

Publikowane przez nią treści cieszą się sporym zainteresowaniem ze strony internetowej publiczności. Na samym Instagramie śledzi ją już 248 tys. osób. Celebrytka przyciąga do siebie talentem, charyzmą i pozytywną energią. Pozostaje w stałym kontakcie z fanami i dba o to, aby relacje i posty pojawiały się na jej profilu regularnie.

Reklama

Edyta Herbuś - taniec

Ogólnopolską rozpoznawalność przyniósł jej udział w programie "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". W tanecznym show gwiazda partnerowała aktorom: Jakubowi Wesołowskiemu i Marcinowi Mroczkowi. W 2008 roku wygrała drugi Konkurs Tańca Eurowizji.

Teraz Edyta Herbuś staje przed kolejnym zawodowym wyzwaniem. Widzowie będą mogli zobaczyć ją w nowej roli na planie programu "You Can Dance - Nowa generacja".

Gospodyni tanecznego show przyznała: "Uwielbiam nasze roztańczone dzieciaki. Mogę pracować przy 'You Can Dance' godzinami, a i tak, w każdej wolnej chwili, moje ciało nie przestaje się ruszać... To jest proces nie do zatrzymania".

Edyta Herbuś i "Akademia Pana Kleksa"

Jeszcze jakiś czas temu podzieliła się informacją ws. "Akademii Pana Kleksa". W nowej odsłonie kultowej opowieści będzie odpowiadać za choreografię. Nad filmem pracują reżyser Maciej Kawulski oraz producent Tomasz Wardyn.

"Stworzyliśmy zupełnie nową historię na motywach powieści Brzechwy. To swoista koedukacyjna przystań i podróż w głąb własnej wyobraźni, w którą zabierzemy najmłodszych widzów. Wzięliśmy z literatury te elementy, które są wciąż aktualne i uniwersalne. To dzieci zadecydują, czym będzie dla nich Kleks, bo my swojego już mieliśmy, ale po cichu wierzę, że ta postać się po prostu nie starzeje i że ciągle chce się z nią spędzać czas. Może dzięki kilku innowacyjnym pomysłom dzieciaki będą miały szanse być bliżej tej postaci i spędzać z nią więcej czasu na co dzień" - wyznał jakiś czas temu Kawulski w wywiadzie.

Podkreśla się, że nowa "Akademia Pana Kleksa" ma skupiać w sobie także uniwersum tajemniczego, bajkowego świata.

Za rozmaite układy taneczne odpowiadać będzie właśnie Edyta Herbuś. "Dzień dobry. Zaczynamy nowy tydzień, a wraz z nim kolejny etap prób choreograficznych do @kleks_academy. Przyjdzie taki moment kochani, że i WAS nauczę tych magicznych ruchów, które przenoszą bohaterów do innego wymiaru... Kto wie, co z tego wyniknie, kiedy tę choreografię zatańczy cała Polska ? Ktoś jest chętny na taką przygodę?" - pisała swego czasu artystka.

Edyta Herbuś zachwyca w czerwieni

Teraz gwiazda zaprezentowała fanom serię pięciu ujęć, na których pozuje w czerwonej, dopasowanej stylizacji. Z rozwianymi włosami, z uśmiechem na twarzy i pełnym pasji wzrokiem - podbija sieć. 41-latka zachwyca w tanecznych pozach, a fani nie szczędzą komplementów. Całości dopełnia także beżowa narzutka.

Edyta Herbuś uczy, jak cieszyć się z małych rzeczy, a w sekcji komentarzy posypały się komplementy: "Petarda", "Jaka piękna", "Boskie zdjęcia i boska Ty", "Czasem jedno zdjęcie mówi więcej niż 1000 słów. Niech mówi!", "Śliczna", "Piękne słowa, cudowne zdjęcia!".

Autor: Małgorzata Durmaj

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy