Reklama

Edyta Herbuś w przezroczystej bieliźnie. Pokazała niemal wszystko

Edyta Herbuś podzieliła się z fanami gorącym nagraniem, od którego aż trudno oderwać wzrok. Ubrana jedynie w prześwitującą bieliznę tancerka zachwyciła obserwatorów zgrabnym ciałem. Wygląda jak milion dolarów!

Edyta Herbuś w telewizji

Edyta Herbuś zdobyła ogólnopolską rozpoznawalność dzięki udziałowi w programie "Taniec z gwiazdami". W tanecznym show partnerowała aktorom Jakubowi Wesołowskiemu i Marcinowi Mroczkowi. Z tym drugim wygrała później Konkurs Tańca Eurowizji.

W ostatnich latach taneczna mistrzyni skupiała się przede wszystkim na karierze aktorskiej. Publiczność telewizyjna zna ją z seriali "Klan" czy "Pierwsza miłość". Wkrótce tancerka zadebiutuje w nowej roli. Będzie gospodynią drugiej edycji "You Can Dance - Nowa generacja".

Edyta Herbuś na Instagramie

41-letnia gwiazda prężnie działa nie tylko w show-biznesie, ale i w mediach społecznościowych. Na Instagramie prowadzi własny profil, który obserwuje już blisko 250 tysięcy osób. Za jego pośrednictwem Herbuś regularnie dzieli się nowymi wpisami, zdjęciami i nagraniami.

Reklama

Na publikowanych w sieci materiałach nierzadko zdarza jej się odsłaniać sporo ciała. Edyta jest niezwykle świadoma swoich atutów i lubi je podkreślać.

Edyta Herbuś kusi nagim ciałem

Edyta Herbuś znów podgrzała atmosferę na Instagramie. Tancerka podzieliła się gorącym nagraniem, które rozbudziło wyobraźnię jej fanów. 41-latka pokazała się obserwatorom ubrana jedynie w przezroczyste body, pod które włożyła niemal niewidoczną bieliznę w kolorze ciała.

Pod przykuwającym wzrok wideo napisała: "A tak powstawały dzisiaj bardzo kobiece kadry w bardzo kobiecym gronie... Jak sądzicie, co to będzie za projekt?".

Internauci pospieszyli ze swoimi typami. Nie szczędzili też gwieździe komplementów. Prężąca ciało w prześwitującej bieliźnie Herbuś zrobiła na nich piorunujące wrażenie.

"Wow, Edyta! Kobiece piękno w najlepszym wydaniu", "Zbieram jeszcze szczękę z podłogi...", "Skromna, piękna i seksowna zarazem", "Pięknie, bo pani jest piękną kobietą" - zachwycali się komentujący.

Autor: Maria Staroń

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL