Edyta Herbuś rozpala zmysły w szalonym tańcu. "Recepta na młodość"

Edyta Herbuś opublikowała na Instagramie kolejne nagranie. Celebrytka pokazała kulisy sesji zdjęciowej oraz wykonała energiczny taniec. Ciężko oderwać od niej wzrok! Internauci skierowali w jej stronę wiele komplementów.

Edyta Herbuś dzieli się w sieci miłością do tańca

Edyta Herbuś to lubiana celebrytka, która cieszy się również dużą popularnością w mediach społecznościowych. 

42-latka jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 260 tysięcy osób. Dzieli się tam z fanami swoją codziennością, energią oraz miłością do tańca. Nie ukrywa, że jest on jej życiową pasją. Nie ma dla niej miejsca, w którym nie mogłaby wykonać choć kilku ruchów do rytmów muzyki.

Edyta Herbuś jako modelka

Edyta Herbuś fantastycznie sprawdza się również w roli modelki. Piękna 42-latka chętnie bierze udział w sesjach zdjęciowych. Przed obiektywem aparatu czuje się jak ryba w wodzie! Często stawia na kobiecy charakter zdjęć i wybiera kostiumy, które podkreślają jej smukłą sylwetkę. Czasem decyduje się na bardziej artystyczne fotografie.

Reklama

Edyta Herbuś opublikowała dziś nagranie, na którym pokazała kulisy sesji zdjęciowej. Widać na nim, jak pozuje przed aparatem w białej, zsuniętej z ramion bluzce i body, a co jakiś czas pojawiają się energiczne, taneczne wstawki. Obok materiału wideo napisała też kilka słów do swoich fanów:

Edyta Herbuś: Komplementy od fanów

Internauci błyskawicznie zareagowali na wpis Edyty Herbuś. Ich uwadze nie uszła ogromna energia i radość tancerki. Skierowali w jej stronę również wiele ciepłych słów, w których skomplementowali jej urodę.

"Przy Pani (energii) czuję się staro", "Edyta zna receptę na młodość", "Zawsze piękna", "Cudownie wyglądasz", Panią powinni sprzedawać w słoiczkach, bez recepty jako eliksir radości" - piszą w komentarzach.

Autor: Anna Helit

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Edyta Herbuś

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy