Edyta Herbuś pokazała zdjęcia z ukochanym. "5 lat razem"

Edyta Herbuś podzieliła się z fanami serią uroczych fotografii. Jak się okazuje, miała ku temu wyjątkowy powód. Temat swojego obecnego związku poruszyła również w ramach Q&A. Co wyznała?

Edyta Herbuś: Kariera i Instagram

Edyta Herbuś to 41-letnia tancerka, prezenterka i osobowość telewizyjna, doskonale znana widzom programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Na parkiecie gwiazda partnerowała: Jakubowi Wesołowskiemu i Marcinowi Mroczkowi. W 2008 roku wygrała drugi Konkurs Tańca Eurowizji. Na ekranie pojawi się także w roli gospodyni show "You Can Dance - Nowa generacja".

"Uwielbiam nasze roztańczone dzieciaki. Mogę pracować przy 'You Can Dance' godzinami, a i tak, w każdej wolnej chwili, moje ciało nie przestaje się ruszać... To jest proces nie do zatrzymania" - wyznała niedawno.

Reklama

Artystka odpowiada ponadto za choreografię do nowej odsłony kultowej "Akademii Pana Kleksa". Wydaje się, że celebrytka nie ogranicza się jednak do samego tańca i stawia na rozwój swoich scenicznych umiejętności. Zagrała dotąd w takich produkcjach, jak: "Pierwsza miłość", "Tylko miłość", "Samo życie", "7 uczuć", "Jak pokochałam gangstera" czy "Klan".

Herbuś nie zwalnia tempa, angażuje się w coraz to kolejne projekty, a przy tym pozostaje w stałym kontakcie z obserwatorami. Ich liczba na samym Instagramie sięga już 249 tysięcy osób. W internetowym albumie Edyty Herbuś nie brakuje materiałów ukazujących kulisy jej życia codziennego. Artystka chętnie dzieli się pozytywną energią, miłością do przyrody, sztuki i tańca. Na jej profilu od czasu do czasu przewijają się także zdjęcia z wakacyjnych wyjazdów oraz chwil spędzonych w rodzinnym gronie.

Edyta Herbuś otwarcie o swoim związku

41-latka otwarcie opowiada o swoich doświadczeniach, przeżyciach, dzieli się swoją wiedzą i przemyśleniami na rozmaite tematy. Od czasu do czasu organizuje także sekcję Q&A, w trakcie której odpowiada na nurtujące fanów pytania.

Jeszcze jakiś czas temu poruszała w sieci kwestie dot. miłości, małżeństwa i dzieci.

Teraz wśród wpisów pojawiły się te, mówiące o jej obecnym związku. "Jak poznała Pani obecnego partnera, z którym jest już Pani 5 lat?" - zapytano ją. "Na spotkaniu biznesowym - zapraszał mnie do poprowadzenia koncertu, który produkował. Propozycję odrzuciłam, ale od tego momentu zaprzyjaźniliśmy się na dobre" - odpowiedziała.

Na jednym z InstaStories aktorka przyznała także, że choć jej relacja z Piotrem Bukowieckim dla wielu wydawała się "niemożliwa", jest dowodem na to, iż "można podążać za swoim sercem" i nie przejmować się opinią innych.

Edyta Herbuś: 5 lat razem

W wirtualnej galerii zdjęć gwiazdy pojawiła się ostatnio seria kadrów, na których ta pozuje ze swoim ukochanym. Edyta Herbuś wróciła wspomnieniami do słonecznej wycieczki do Arizony w Stanach Zjednoczonych. Na udostępnionych materiałach czule wtula się w swojego partnera.

Przypomnijmy, że Piotr Bukowiecki wychowuje trójkę pociech. Wcześniej związany był z Dorotą Gardias, z którą doczekał się córki Hanny.

"Jaką masz relację z Dorotą Gardias?" - zapytano Herbuś w ramach Q&A. "Nie wiem w sumie... z Hanią jesteśmy bardzo blisko. Z Dorotą mało mam kontaktu. Chyba nie ma takiej potrzeby widocznie" - czytamy na Instagramie tancerki.

Pod najnowszym postem Edyty Herbuś internauci pospieszyli z publikacją pochlebnych wpisów. "Cudowni", "Niech Wam się cudnie dzieje", "Jak pięknie", "Widać, że Jesteście stworzeni dla siebie", "Dziękuje za piękne słowa. Jesteście cudowni", "Najlepszego dla was", "Szczęścia", "Zakochańce" - czytamy.

Autor: Małgorzata Durmaj

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Edyta Herbuś

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy