Edyta Herbuś kusi w bikni!

Edyta Herbuś kolejny raz rozgrzała atmosferę na Instagramie. Tancerka pochwaliła się fanom wakacyjnymi kadrami, na których eksponuje zgrabne ciało w bikini. W opisie zdradziła, że wyrusza w kolejną podróż!

Edyta Herbuś zdobyła ogólnopolską rozpoznawalność dzięki udziałowi w programie "Taniec z gwiazdami". W tanecznym show partnerowała aktorom Jakubowi Wesołowskiemu i Marcinowi Mroczkowi. Z tym drugim później wygrała nawet Konkurs Tańca Eurowizji. Choć od czasu jej występów w "Tańcu z gwiazdami" minęło już kilkanaście lat, Herbuś nadal świetnie radzi sobie w show-biznesie. 41-letnia tancerka i aktorka wie, jak podtrzymać zainteresowanie swoją karierą.

Herbuś prężnie działa także w mediach społecznościowych. Na swój profil na Instagramie, który obserwuje już niemal ćwierć miliona osób, regularnie wrzuca nowe wpisy i zdjęcia. 41-letnia gwiazda jest świadoma swoich atutów i lubi je podkreślać. Na publikowanych w sieci fotografiach często zdarza jej się odsłonić nieco więcej ciała.

Reklama

Edyta Herbuś zachwyca w bikini

Edyta Herbuś w najnowszym wpisie na Instagramie pochwaliła się fanom swoimi nadchodzącymi planami. Piękna tancerka zdradziła, że właśnie wyrusza w "kolejną fantastyczną podróż". Wybiera się na urlop do Stanów Zjednoczonych.

Gwiazda swojego posta opatrzyła wakacyjnymi kadrami ze swojego archiwum. Na fotografiach ma na sobie turkusowe bikini. Na jednej eksponuje biust, na drugiej - z rękami w górze pręży zgrabne ciało. Internauci nie przeszli obok takiego widoku obojętnie.

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Edyta Herbuś | bikini
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama