Dorota komentuje plotki internautów! Czy z Waldemarem wszystko ok?

Wczoraj informowaliśmy o śledztwach internetowych detektywów, którzy sugerowali, że związek Doroty i Waldemara z ‘Rolnik szuka żony" wisi na włosku! Najnowsze wypowiedzi Doroty dementują te domysły.

Waldemara poznaliśmy w 10. edycji programu "Rolnik szuka żony" i już wtedy naraził się niektórym widzom, Głównie ze względu na piękną Ewę, którą odrzucił na początku znajomości. Ostatecznie związał się z Dorotą i wydawało się, że tworzą szczęśliwy związek. Ale jakiś czas temu powstały domysły, że nie jest tak kolorowo. 

Samotne imprezy Waldemara z "Rolnik szuka żony"

Już jaki czas temu mogliśmy znaleźć plotki, które sugerowały, że para przechodzi przez kryzys. Waldemar dał się poznać jako dusza towarzystwa, ale na imprezach pokazywał się bez partnerki. Niedawno pojawiło się zdjęcie z urodzin koleżanki i nie tylko nie było na nim Doroty, ale mogliśmy go zobaczyć w objęciach pewnej kobiety. 

Reklama

Atmosferę podkręcała również Dorota, która niedawno zamieściła zagadkowy wpis o treści:  

"Ktoś, kto karmi innych kłamstwem, prędzej czy później udławi się smakiem prawdy".  

Ostatnie wspólne zdjęcie pary mogliśmy zobaczyć 1 kwietnia na profilu Waldemara z opisem:  

"My z Dorotką jesteśmy przykładem, że warto marzyć, planować i dążyć do realizacji swoich pragnień".  

Dorota z “Rolnika..." dementuje plotki

Plejada postanowiła potwierdzić doniesienia i rozwiać domysły. Zapytano wprost, czy jej związek z Waldemarem jest zakończony. Dorota odpowiedział, mówiąc, że przykro jej widząc takie plotki, ale zapewnia, że ich relacja ma się dobrze. 

"Tak na marginesie, czy wszystko, co wstawiam, musi się tyczyć Waldka — nie może się tyczyć innych osób, moich bliskich znajomych czy kogokolwiek, tylko od razu, że z Waldkiem jakiś kryzys czy rozstanie" - uściśliła Dorota w rozmowie z Plejadą. 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 10
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy