Reklama

Dorota Gardias zapozowała w kreacji z rozcięciem. "Pasuje idealnie"

Dorota Gardias regularnie utrzymuje kontakt z fanami za pośrednictwem Instagrama, gdzie śledzi ją ponad 200 tys. obserwatorów. Tym razem prezenterka zapozowała w zachwycającej kreacji z rozcięciem. "Ten kolor jest obłędny! Pasuje idealnie" - czytamy w komentarzach.

Dorota Gardias: Kim jest?

Dorota Gardias to polska dziennikarka, modelka i prezenterka pogody. Startowała również w wielu konkursach piękności. Od lat związana jest ze stacją TVN. 

Brała udział w popularnych programach rozrywkowych: w 2009 roku sięgnęła po Kryształową Kulę, zwyciężając "Taniec z Gwiazdami". Wystąpiła też w "Azja Express", stanowiąc parę z Katarzyną Domeracką. W 2022 roku widzowie mogli podziwiać Dorotę Gardias w programie "Mask Singer".

Oprócz kariery w mediach telewizyjnych, dziennikarka obecna jest na  platformach społecznościowych, chociażby na Instagramie. To właśnie tam dzieli się kadrami ze swojego życia prywatnego, zbierając dość pokaźne grono fanów - Dorotę Gardias na Instagramie obserwuje aż 226 tysięcy osób, które aktywnie komentują zamieszczane przez nią treści. Warto dodać, że na jej tablicy pojawiają się też posty o ważnej tematyce - kobieta jest propagatorką badań profilaktycznych, gdyż sama przeszła operację usunięcia guza piersi.

Reklama

Dorota Gardias w sukience z rozcięciem

Dorota Gardias chętnie publikuje zdjęcia na Instagramie, szczególnie te, na których pozuje w modnych stylizacjach. Nie inaczej było tym razem. Prezenterka zapozowała w w dzianinowej sukience z głębokim rozcięciem. Kreacja w kolorze butelkowej zieleni odsłania jej zgrabne nogi. 

Gardias uzupełniła look o czarną torebkę i delikatny makijaż. Fani nie przeszli obojętnie obok nowej stylizacji. W komentarzach czytamy: "Ten kolor jest obłędny! Pasuje idealnie", "Pani Dorota jest przecudnej urody i do tego bardzo bardzo inteligentna", "Super włosy".

Czytaj więcej: Gwiazdy, które na oczach świata zmagały się z nowotworem

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy