Dorota Gardias: Tak wyglądała w młodości! Podzieliła się archiwalnym zdjęciem

Dorota Gardias podzieliła się na Instagramie archiwalnym zdjęciem z młodości. Prezenterka miała wówczas 16 lat i na portrecie zapozowała w mocniejszym makijażu oraz dłuższych włosach.

Dorota Gardias: Kim jest?

Dorota Gardias to polska dziennikarka, modelka i prezenterka pogody. Startowała również w wielu konkursach piękności. Od lat związana jest ze stacją TVN. 

Brała udział w popularnych programach rozrywkowych: w 2009 roku sięgnęła po Kryształową Kulę, zwyciężając "Taniec z Gwiazdami". Wystąpiła też w "Azja Express", stanowiąc parę z Katarzyną Domeracką. W 2022 roku widzowie mogli podziwiać Dorotę Gardias w programie "Mask Singer".

Reklama

Oprócz kariery w mediach telewizyjnych, dziennikarka obecna jest na  platformach społecznościowych, chociażby na Instagramie. To właśnie tam dzieli się kadrami ze swojego życia prywatnego, zbierając dość pokaźne grono fanów - Dorotę Gardias na Instagramie obserwuje ponad 200 tysięcy osób, które aktywnie komentują zamieszczane przez nią treści. Warto dodać, że na jej tablicy pojawiają się też posty o ważnej tematyce - kobieta jest propagatorką badań profilaktycznych, gdyż sama przeszła operację usunięcia guza piersi.

Dorota Gardias na zdjęciu sprzed lat

Dorota Gardias ostatnio zamieściła na relacji na Instagramie zdjęcie sprzed lat. Z opisu można wnioskować, że miała wówczas 16 lat. Na zdjęciu zapozowała w nieco dłuższych włosach niż obecnie i mocniejszym makijażu. Uwagę zwracają także cieniutkie brwi. Serwis "Pudelek" porównał ją do młodej Moniki Bellucci. 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Dorota Gardias
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy