Dominika Gwit zdradziła, jak się czuje! Rozwiązanie coraz bliżej

Dominika Gwit jest w zaawansowanej ciąży i oczekuje narodzin swojego pierwszego syna. Niedawno zdecydowała o zawieszeniu kariery w tym wyjątkowym czasie, jednak wciąż pozostaje w kontakcie ze swoimi fanami. W najnowszej relacji ujawniła, jak się czuje.

"Badania zrobione, wszyscy zdrowi - i ja, i dzidzior - także ekstra" - stwierdziła Dominika Gwit w swojej najnowszej relacji na Instagramie. W czasie nagrania wychodzi z jednej z warszawskich klinik. Gwiazda wykorzystała także moment, aby przekazać serdeczne pozdrowienia swoim obserwatorom. 

Dominika Gwit-Dunaszewska: Jak czuje się w zaawansowanej ciąży?

Dominika Gwit-Dunaszewska jest ceniona przez fanów nie tylko ze względu na aktorski talent, ale także za bezpretensjonalne poczucie humoru. Gwiazda, która spodziewa się swojego pierwszego dziecka, na bieżąco relacjonuje swoim fanom oczekiwanie na wymarzonego potomka. 

Reklama

Jeszcze do niedawna aktorka sporo pracowała, ale ostatnio przyznała, że zamierza teraz zwolnić tempo. Podkreśliła, że trzeci trymestr jest dla niej cięższy, także ze względu na doskwierające jej roztargnienie. 

"Boże powiem wam, że już jest coraz ciężej. Siódmy miesiąc daje się we znaki. Jeszcze trochę" - powiedziała na InstaStories.

Wcześniej na jednej z sesji Q&A aktorka dodała otuchy pewnej obserwatorce, która bardzo obawia się porodu. 

"Spokojnie, aż tak nie ma się co stresować. Myślę, że dużo dadzą spotkania z położną. My jesteśmy w trakcie takich spotkań. Rozmawiamy z nią o różnych rzeczach, w tym o cesarskim cięciu i o porodzie naturalnym. Takie spotkania dużo dają i wyjaśniają" - podkreśliła wtedy Dominika Gwit-Dunaszewska. 

Dominika Gwit-Dunaszewska: Gwiazda spodziewa się chłopca

Dominika Gwit-Dunaszewska od wielu lat związana jest z Wojciechem Dunaszewskim, którego poznała w 2006 roku na premierze spektaklu "2" wystawianego przez Teatr Hugonówka w Konstancinie. Rok później, dokładnie 22 czerwca 2017 roku, para się zaręczyła, a 7 lipca 2018 roku odbył się ich ślub. 10 sierpnia 2022 roku Dominika Gwit ogłosiła na swoim Instagramie, że wraz z mężem spodziewają się dziecka. We wrześniu celebrytka, również za pośrednictwem Instagrama, ujawniła, że para będzie miała syna.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Dominika Gwit

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy