Dominika Gwit zachwyca figurą! Gwiazda pokazała się w obcisłej sukience

Dominika Gwit niedawno po raz pierwszy została mamą. Macierzyństwo służy jej jednak na tyle, że zaledwie po 2 miesiącach od porodu gwiazda może pochwalić się świetną formą. Na dowód tego wskoczyła w obcisłą sukienkę i swoim nowym zdjęciem pochwaliła się fanom. Ci nie kryli zachwytu!

Dominika Gwit urodziła! Taka informacja pojawiła się na Instagramie kilka tygodni temu. Radosną nowiną podzieliła się sama Gwit, która zdradziła, że jej syn pojawił się na świecie 18 stycznia. Ojcem pociechy jest mąż Dominiki - Wojciech Dunaszewski.

Aktorka, którą widzowie znają m.in. z filmu "Galerianki" i serialu "Singielka" nie ukrywała, że o dziecko starała się kilka lat, a synek jest spełnieniem jej największych marzeń. Dlatego też zupełnie nie narzeka na trudy macierzyństwa - przeciwnie, od tygodni wręcz kwitnie. Dowodem na jej doskonałe samopoczucie jest ostatni instagramowy post. 

Reklama

Dominika Gwit zachwyca!

Od kilku tygodni internauci nie przestają zachwycać się metamorfozą aktorki. Fani zgodnie oceniają, że macierzyństwo służy jej jak mało komu. 34-latka po porodzie w ekspresowym tempie wróciła do formy, co potwierdzają tylko jej najnowsze zdjęcia. Gwiazda, chcąc przywołać wiosnę, wskoczyła w podkreślającą sylwetkę sukienką, a obserwatorzy zaczęli przecierać oczy ze zdumienia. Komplementom nie było końca.

"Sukienka mega, super! I wygląda, jakbyś straciła z 20 kg! Pięknie!";

"Ale pani schudła!";

"Piękna sukienka, i jakie ty masz nogi!";

"Chudniesz w oczach!";

"Jak pięknie, pani Dominiko! Dech zapiera";

"Uuu, świetna figura! I jak szybko po porodzie!" - nie mogą nadziwić się komentujący.

Autor: Maria Staroń

INTERIA/RMF
Dowiedz się więcej na temat: Dominika Gwit

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy