Dominika Gwit zachorowała, będąc w ciąży. "Nie można tego bagatelizować"

Dominika Gwit jakiś czas temu ogłosiła, że po raz pierwszy zostanie mamą. Gwiazda jest niezwykle podekscytowana macierzyństwem i chętnie dzieli się z fanami momentami z tego ważnego okresu. Ostatnio postanowiła zorganizować sesję Q&A, podczas której zdradziła, że już będąc w ciąży poważnie zachorowała. Co dolegało aktorce?

Dominika Gwit jest w ciąży

Z powodu zespołu metabolicznego Dominika Gwit-Dunaszewska musiała długo walczyć o zajście w ciążę. W końcu kilka dni temu ogłosiła radosną nowinę - ona i jej mąż Wojciech Dunaszewski wkrótce po raz pierwszy zostaną rodzicami. Dla obojga to ogromna radość, bo starania o dziecko nie były łatwe.

"Przeszliśmy bardzo wiele. Nie będę opowiadać, co. Każdy wie, kto walczy, jak wiele trzeba przejść. Udało się, nagle, niespodziewanie. Jesteśmy zdrowi, wszystko jest w porządku. Bardzo się modliliśmy, leczyliśmy się i przyniosło to efekty" - wyznała niedawno na Instagramie.

Reklama

Dominika Gwit odpowiedziała na pytania fanów

Od ogłoszenia radosnej nowiny, aktorka chętnie mówi o przygotowaniach do porodu i swoim samopoczuciu. Ostatnio na Instagramie postanowiła nawet zorganizować specjalną sesję Q&A, podczas której fanki mogły zadawać jej pytania. 

Jedna z internautek zapytała gwiazdę o to, czy przechodziła podczas ciąży infekcję. Dominika Gwit przyznała, że niestety zachorowała i musiała brać antybiotyk. Oto, co napisała:

"Tak, na początku byłam chora i miałam antybiotyk. Na szczęście byłam pod opieką lekarzy. Takie rzeczy się dzieją i nie można tego bagatelizować. Od razu do lekarza!!!" - poradziła.

Internauci często pytali także o zespół metaboliczny, jednak gwiazda niechętnie udzielała odpowiedzi. Poradziła fanom, by zadbali o siebie i po porady skierowali się do specjalistów. 


swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Dominika Gwit

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama