Dominika Gwit w czułych objęciach z synem. Kadr zachwycił internautów

Dominika Gwit została mamą! Kilka dni temu aktorka zdradziła, że urodziła syna. Teraz na Instagramie gwiazda podzieliła się nowym zdjęciem ukazującym ją w towarzystwie pociechy. "Wyglądacie cudownie" - nie mogą się nachwalić internauci.

Dominika Gwit i dziecko

Dominika Gwit urodziła! Ta informacja pojawiła się na Instagramie kilka dni temu. Radosną nowiną podzieliła się sama Gwit, która zdradziła, że jej syn pojawił się na świecie 18 stycznia. Ojcem pociechy jest mąż Dominiki – Wojciech Dunaszewski.

Aktorka znana m.in. z głośnego filmu "Galerianki" tuż przed porodem zniknęła z social mediów, by powrócić z fantastyczną informacją. Po aktywności młodej mamy w sieci śmiało można stwierdzić, że Dominika Gwit doskonale odnalazła się w nowej, życiowej roli. 

Reklama

Niedawno jej internetową galerię zdjęć zasilił kolejny uroczy kadr ukazujący gwiazdę z synem.

Dominika Gwit po porodzie

W opisie do wspomnianej fotografii wykonanej przez Martę Janicką Gwit otwarcie przyznała, że synek jest dla niej całym światem:

Migawka aparatu uchwyciła moment, w którym Dominika Gwit czule całuje dziecko. Ten widok trafił prosto w serca internautów!

Wśród wpisów pojawiły się także zapytania o imię, jakie Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski wybrali dla dziecka, jednak – jak dotąd – rodzice malucha nie zdradzili swojej decyzji. Niezmiennie w stronę aktorki spływają gratulacje, do których my także się przyłączamy!

Autor: Sabina Obajtek

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Dominika Gwit
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy