Dominika Gwit przeszła metamorfozę. Zachwyca w letniej kreacji!

Dominika Gwit jest jedną z tych gwiazd, które aktywnie korzystają z dobrodziejstw social mediów. Na Instagramie chętnie nawiązuje kontakt ze swoimi fanami, wrzuca tam wiele zdjęć ze swojego życia zawodowego oraz prywatnego. Niedawno wrzuciła post, który sprawił, że jej fani zaczęli odliczać dni do wakacji.

Dominika Gwit - kariera aktorska

Dominika Gwit karierę zaczynała jako aktorka charakterystyczna. Rozpoznawalność przyniosła jej rola w kontrowersyjnym filmie "Galerianki", potem grała m. in. w serialach "Przepis na życie" i "Singielka". W późniejszym czasie było o niej głośno przede wszystkim za sprawą jej spektakularnej metamorfozy. Gwit w krótkim czasie zrzuciła aż 50 kg. Otrzymała wtedy własny cykl w "Dzień dobry TVN", o swojej przemianie napisała nawet ksiażkę. Utracone kilogramy wkrótce powróciły. Aktorka dopiero po latach dowiedziała się, że wahania wagi mają związek z problemami zdrowotnymi.

Reklama

"Punktem zwrotnym w moim życiu były diagnozy lekarskie. Okazało się, że aby utrzymać niską wagę, musiałabym całe życie być na diecie. Zaczęłam brać leki i przestałam tyć. Pewnie mogłabym zeszczupleć, ale przestało to być dla mnie priorytetem. Od kiedy zaczęłam stawiać na zdrowie, nie na wygląd, wszystko się zmieniło" - powiedziała ostatnio w rozmowie z WP.

Dominika Gwit przeszła metamorfozę! Efekty zachwycają!

Tak mieszka Dominika Gwit. Ostoja w centrum miasta

Dominika Gwit w letniej stylizacji

Dominika Gwit o wszelkich nowinkach ze swojego życia informuje za pośrednictwem profili w mediach społecznościowych. Pisze tam o swojej pracy, często wrzuca też bardziej prywatne posty. Niedawno zamieściła zdjęcie, na którym pozuje w letniej sukience w kwiatki. Stylizacja zachwyciła fanów, który jak zwykle zachwalają swoją idolkę. "Już są!!!! Letnie owocki!!! Truskawki, arbuzy, brzoskwinie!!! Kocham lato właśnie za te owoce i za nowalijki!!! Już odliczam dni do lata!" - napisała aktorka pod swoim zdjęciem. 

Dominika Gwit na nowym zdjęciu! Fani zachwyceni
swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Dominika Gwit

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy