Dominika Gwit-Dunaszewska znika z mediów społecznościowych i prosi o modlitwę

Dominika Gwit-Dunaszewska w sierpniu ogłosiła, że zostanie mamą. Później zdradziła także płeć dziecka i termin porodu. Na finiszu ciąży podjęła decyzję o zawieszeniu działalności w social mediach. Teraz wróciła z nowym wpisem oraz zdjęciem i odpowiedziała na pytanie, którym ostatnio zasypują ją fani. Czy już urodziła?

Dominika Gwit-Dunaszewska i Wojciech Dunaszewski w sierpniu 2022 roku ogłosili, że zostaną rodzicami. Od tamtej pory przyszła mama obszernie relacjonowała w sieci przebieg upragnionej ciąży. Jak przyznała, wraz z mężem starali się o nią od wielu lat. Nie dziwi więc, że 34-latka tak chętnie chwaliła się stale rosnącymi ciążowymi krągłościami i opowiadała o przygotowaniach do powitania na świecie pierwszego dziecka - synka. Dotąd nie zdradziła, jakie imię zamierza mu nadać, ale ujawniła, że poród zaplanowano na styczeń 2023 roku.

Reklama

Dominika Gwit-Dunaszewska urodziła?

Na finiszu ciąży Dominika Gwit-Dunaszewska zaczęła dostawać od fanów coraz więcej wiadomości z pytaniami o poród. Wystarczyło, by przez chwilę nie odzywała się na Instagramie, by obserwatorzy zaczęli dopytywać ją o to, czy urodziła. Dlatego niedawno aktorka postanowiła oficjalnie ogłosić, że znika z social mediów, by w ostatnich dniach przed narodzinami dziecka skupić się na sobie.

Teraz, kilka dni później, Gwit-Dunaszewska przerwała milczenie. 34-latka opublikowała nowy wpis, w którym znów odpowiedziała na pytanie: czy już urodziła? Aktorka napisała wprost, że wciąż czeka na poród, do którego zostało najpewniej już tylko kilka dni.

Gwiazda po raz kolejny podkreśliła, że kiedy tylko jej pierwsze dziecko pojawi się na świecie, na pewno od razu o tym poinformuje.

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Dominika Gwit | ciąża
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy