Dominika Gwit-Dunaszewska zdradziła, jak czuje się w trzecim trymestrze ciąży!

Dominika Gwit-Dunaszewska jest w zaawansowanej ciąży i wraz z mężem oczekuje na szczęśliwe rozwiązanie. Wciąż pozostaje jednak w bieżącym kontakcie ze swoimi fanami. Ostatnio zdradziła, jak się obecnie czuje.

Dominika Gwit-Dunaszewska jest ceniona przez fanów nie tylko ze względu na aktorski talent, ale także za bezpretensjonalne poczucie humoru. Gwiazda, która spodziewa się swojego pierwszego dziecka, na bieżąco relacjonuje swoim fanom oczekiwanie na wymarzonego potomka. 

Jeszcze do niedawna aktorka sporo pracowała, ale w ostatniej relacji na Instagramie przyznała, że zamierza teraz zwolnić tempo. Podkreśliła, że trzeci trymestr jest dla niej cięższy, także ze względu na doskwierające jej roztargnienie. 

Reklama

"Boże powiem wam, że już jest coraz ciężej. Siódmy miesiąc daje się we znaki. Jeszcze trochę" - powiedziała na InstaStories.

Wcześniej na jednej z sesji Q&A aktorka dodała otuchy pewnej obserwatorce, która bardzo obawia się porodu. 

"Spokojnie, aż tak nie ma się co stresować. Myślę, że dużo dadzą spotkania z położną. My jesteśmy w trakcie takich spotkań. Rozmawiamy z nią o różnych rzeczach, w tym o cesarskim cięciu i o porodzie naturalnym. Takie spotkania dużo dają i wyjaśniają" - podkreśliła wtedy Dominika Gwit-Dunaszewska. 

Dominika Gwit-Dunaszewska jest w ciąży

Dominika Gwit-Dunaszewska od wielu lat związana jest z Wojciechem Dunaszewskim, którego poznała w 2006 roku na premierze spektaklu "2" wystawianego przez Teatr Hugonówka w Konstancinie. Rok później, dokładnie 22 czerwca 2017 roku, para się zaręczyła, a 7 lipca 2018 roku odbył się ich ślub. 10 sierpnia 2022 roku Dominika Gwit ogłosiła na swoim Instagramie, że wraz z mężem spodziewają się dzieckaWe wrześniu celebrytka, również za pośrednictwem Instagrama, ujawniła, że para będzie miała syna.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Dominika Gwit | ciąża

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy