Dominik Abus na zdjęciu sprzed lat. "Młody Gomez Addams"

Dominik Abus zdobył popularność dzięki programowi TTV "Gogglebox. Przed telewizorem". Gwiazdor ma sporą rzeszę fanów, którzy obserwują go na Instagramie. Ostatnio furorę zrobiło jego zdjęcie z młodości, które opublikował. Nie przypomina na nim samego siebie!

Dominik Abus: Popularność zdobył dzięki "Gogglebox. Przed telewizorem"

Dominik Abus - strongman znany też jako Dominik Abou-Khara - jest jednym z weteranów "Gogglebox. Przed telewizorem". Na co dzień prowadzi firmę budowlaną specjalizującą się w układaniu kostki brukowej i granitowej, a udział w programie TTV traktuje jak odskocznię od codzienności.

Nie da się ukryć, że Dominik - odkąd zaczął występować w telewizji - ma rzeszę fanów. Twierdzi, że doskonale rozumie ludzi, którzy podchodzą do niego na ulicy, proszą o autograf czy wspólne zdjęcie. Na Instagramie śledzi go ponad 400 tysięcy osób. 

Reklama

Nie wszyscy wiedzą, że zanim Dominik Abus trafił do "Gogglebox. Przed telewizorem", walczył z depresją, która na prawie dwa lata uziemiła go w domu. Po latach mówi, że wyszedł z choroby "dużo mądrzejszy i doświadczony".

Dominik Abus z... włosami! Tak wyglądał kilka lat temu

Dominik Abus na Instagramie podzielił się archiwalną fotografią, na której z trudem można go rozpoznać. "Często zadajecie mi pytanie jak wyglądałem z włosami. Abus kilka włosów temu" - napisał w opisie zdjęcia.

Gwiazdor kilka lat temu był posiadaczem burzy czarnych włosów. Komentujący porównali go do postaci z "Rodziny Addamsów". "Młody Gomez Addams", "Ogólnie wyglądasz jak bliski krewny rodziny Addamsów" - czytamy w sekcji komentarzy. 

Czytaj więcej: "Gogglebox. Przed telewizorem": Kasia i Andrzej Gąsienicowie wykańczają letnią rezydencję!

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Dominik Abus | Gogglebox. Przed Telewizorem

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy