Daniel Craig i Rachel Weisz: Rozbili inne związki, aby być razem

Daniel Craig i Rachel Weisz pojawili się wspólnie publicznie po raz pierwszy od dłuższego czasu. Nic dziwnego, że para zrobiła furorę i była oblegana przez fotoreporterów. Mało kto pamięta burzliwe początki ich związku i fakt, że aby być razem, porzucili dotychczasowych partnerów.

Daniel Craig i Rachel Weisz byli ostatnio gośćmi imprezy charytatywnej Clooney Foundation for Justice's. Choć na gali nie brakowało gwiazd, to właśnie oni wraz z gospodarzami, George'em i Amal Clooneyami, zrobili największą furorę. Aktorzy wyglądali na mocno w sobie zakochanych i chętnie posyłali uśmiechy fotoreporterom.

Reklama

Weisz i Craig rzadko pojawiają się na takich eventach, a dla Clooneyów zrobili wyjątek. Ostatni raz widziano ich razem w zdecydowanie mniej oficjalnych okolicznościach, a mianowicie na finałach tegorocznego tenisowego US Open.

Oboje są znani w branży jako osoby, które nie lubią opowiadać o swoim życiu prywatnym i grubą kreską odcinają sprawy zawodowe od osobistych.

Rachel Weisz i Daniel Craig: Zaiskrzyło dopiero po latach

Weisz i Craig poznali się na początku lat 90. XX wieku, gdy oboje dopiero zaczynali kariery. Występowali wówczas razem na deskach scenicznych. Jednak dopiero po latach coś między nimi zaiskrzyło.

Okazją do ponownego spotkania była praca na planie thrillera "Dom snów". "Na planie widać było, że idealnie się dogadują, ale grali przecież małżeństwo. Nie dostrzegłam, żeby coś więcej się między nimi działo. Naprawdę dobrze się ukrywali!" - komentowała później inna z gwiazd filmu, Rachel Fox.

Sęk w tym, że Weisz była wówczas w związku małżeńskim z Darrenem Aronofskym, z którym ma syna Henry'ego. Ich rozstanie nasiliło plotki o romansie aktorki z kolegą z planu "Domu snów". Sami zainteresowani konsekwentnie nie komentowali tych doniesień. Dopiero kilka miesięcy później zaczęli się razem pokazywać. 

Craig dla Weisz zerwał zaręczyny z Satsuki Mitchell, z którą był związany przez sześć lat. "Dowiedzieliśmy się, czytając gazetę. Dziś moja córka nie wspomina nawet imienia tego człowieka (...). Powtarza też, że ich rozstanie tylko wyszło jej na dobre. Wie już, że on nie był mężczyzną, za jakiego go miała i coś było nie tak w tym związku" - mówił ojciec porzuconej kobiety. Podobno w ramach "rewanżu" była narzeczona wypłaciła z konta Craiga... milion dolarów.

Daniel Craig i Rachel Weisz: Życie bez blasku fleszy

W czerwcu 2011 roku Weisz i Craig wzięli ślub. To była wyjątkowo skromna uroczystość. Uczestniczyło w niej jedynie czworo gości, z czego połowa to były ich dzieci z poprzednich związków. Weisz i Craig starają się być bardzo dyskretni w kwestii życia prywatnego. O swoim ślubie poinformowali dopiero po fakcie. We wrześniu 2018 roku Weisz urodziła córkę. Unikająca blasku fleszy para zagrała mediom na nosie i nie podzieliła się z nimi nawet imieniem dziecka.

Małżonkowie rzadko opowiadają o swoim życiu prywatnym. Gdy już uda się ich namówić na zwierzenia, to unikają konkretów. "Po prostu ani ja, ani mój mąż nie jesteśmy dobrzy w publicznych zwierzeniach. Naprawdę, kompletnie nam to nie idzie" - żartowała aktorka w jednym z wywiadów. W rozmowie z "The Sun" zdradziła, jak wygląda ich codzienność. "Ani ja nie opowiadam mu o mojej pracy, ani on mnie o swojej. Dwoje aktorów gadających bez przerwy o grze - nie do pomyślenia! Jest coś gorszego dla związku niż rozmawianie o pracy? Nie sądzę" - podsumowała Weisz.

swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy