Córka Tomasza Oświecińskiego trafiła do szpitala! Aktor "M jak miłość" przeżywa trudne chwile

Tomasz Oświeciński
Tomasz OświecińskiKurnikowski AKPA

Córka gwiazdora "M jak miłość" trafiła do szpitala

Plany planami, a życie swoje... Wczoraj, kiedy pojechałem do Łodzi, zadzwoniła Ola (partnerka Oświecińskiego - red.), że pogotowie zabrało Majkę do szpitala, bo zwijała się z bólu brzucha. Podejrzewaliśmy zatrucie grzybkami ze słoika, ale padła wstępna diagnoza - zapalenie wyrostka robaczkowego. Od wczoraj dziewczyny czekają w szpitalu na decyzję, co dalej. Nie wiemy, czy wrócą do domu na wyczekane przez nas święta
relacjonuje popularny aktor.
Nie tracimy jednak wiary, więc ja sam na posterunku robię, co mogę, aby wszystko było tak, jak sobie zaplanowaliśmy, kiedy dziewczyny wrócą do domu. Smażę, gotuję, jeżdżę do sklepu, sprzątam. Zawsze wiedziałem, że przygotowanie świąt to spory wysiłek, ale nie sądziłem, że aż taki!
pisze gwiazda "M jak miłość".
Ta sytuacja pokazuje, że nie ma w życiu nic ważniejszego niż zdrowie i wsparcie bliskich. Bez tego nie ma nic.
Wierzę w Ciebie i to, że uda Ci się ogarnąć ten przedświąteczny zakupowo-porządkowy rozgardiasz
stwierdza na swoim Instagramie.

Zobacz również:

Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd?