Córka Moniki Bellucci robi karierę w świecie mody. Podobna do sławnej mamy?

Monica Bellucci i Vincent Cassel przed laty byli uznawani za jedną z najpiękniejszych aktorskich par. Mimo że ich małżeństwo nie przetrwało, pozostają w dobrych stosunkach. Owocem związku są dwie córki. Jedna z nich to 19-letnia Deva, która obecnie robi karierę w świecie mody.

Monica Bellucci i Vincent Cassel tworzyli niezwykle barwną parę. Włosko-francuskie małżeństwo było uznawane za jedno z najbardziej stabilnych w show-biznesie. Tworzyli parę przez niemal dwie dekady. Niektórzy złośliwi zwracali jednak uwagę, że przepiękna Włoszka nie pasuje do mniej urodziwego Francuza.

Reklama

Rozstanie było zaskoczeniem. Z pewnością fakt, że od dawna nie mieszkali ze sobą i pracowali nad własnymi projektami w różnych zakątkach świata, wpłynął na tę decyzję. Para nie prowadziła wspólnego życia i miała dwa osobne domy - jeden w Paryżu, drugi w Rzymie.

Po rozstaniu pozostają w dobrych stosunkach i wspólnie wychowują swoje potomstwo. Owocami związku włoskiej aktorki i francuskiego aktora są dwie córki - Deva i Léonie.

Deva Cassel robi karierę w świecie mody

Już na początku 2019 r. nastolatka postanowiła pójść w stronę modellingu i rozpoczęła swoją przygodę w świecie mody. Zaczęła, pozując dla Dolce & Gabbana, zdjęcia z sesji szybko obiegły media społecznościowe. Jakiś czas temu Deva Cassel olśniła świat, pojawiając się z mamą na okładce "Vogue Italia". Nie zabrakło porównań do pięknej aktorki.

Od tego czasu Deva śmiało stawia kroki w modellingu. Dziś ma 19 lat. Obecnie przebywa na wydarzeniach branżowych w Paryżu. W eleganckiej czarnej stylizacji pojawiła się na uroczystości wręczenia Orderu Sztuki i Literatury Simonowi Porte Jacquemusowi. Patrząc na zdjęcia 19-latki, nie da się uniknąć porównań do sławnych rodziców pod względem urody.

Czytaj więcej: Brad Pitt jest zauroczony nową dziewczyną i nie może powstrzymać uśmiechu gdy z nią jest

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Monica Bellucci | Vincent Cassel
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy