Córka Katarzyny Skrzyneckiej to już nastolatka. Alikia zachwyca urodą [foto]

Katarzyna Skrzynecka jest mamą nastoletniej Alikii. Córka gwiazdy Polsatu i Marcina Łopuckiego świętowała niedawno urodziny. Dumni rodzice nie omieszkali pochwalić się relacją z imprezy.

Katarzyna Skrzynecka: Córka aktorki ma na imię Alikia Ilia

Katarzyna Skrzynecka od wielu lat związana jest z Marcinem Łopuckim, mistrzem Polski i Europy w fitnessie. 51-letnia obecnie aktorka i 48-letni sportowiec zaczęli spotykać się w 2007 roku, zaś 19 czerwca 2009 roku stanęli na ślubnym kobiercu. Nieco ponad dwa lata później, w 2011 roku, para powitała na świecie swoje pierwsze i jedyne wspólne dziecko. Zakochani w Grecji małżonkowie postanowili nazwać córkę niespotykanymi w Polsce imionami Alikia Ilia.

Choć Katarzyna Skrzynecka dba o prywatność swoich najbliższych, to zdarza jej się publikować w mediach społecznościowych rodzinne kadry. Na swoim instagramowym profilu, który obserwuje już ponad 190 tysięcy osób, podzieliła się ostatnio zdjęciową relacją z urodzin córki. Alikia właśnie wkroczyła w nowy etap życia i stała się nastolatką.

Reklama

"Pomyślane życzenie. Niech się spełnia najszczęśliwiej nasza ukochana Aliś - jedenastolatka. Szczęście nasze kochane po raz pierwszy z "nastką" na torcie. Jak to kochane dziewczątko szybko rośnie! Najpiękniejszy uśmiech, najpiękniejsza pogodna i mądra dusza, najpiękniejsze czyste serce. Sens mojego życia" - napisała na Instagramie wzruszona mama.

"Aż trudno uwierzyć, że ten czas tak pędzi! I tak oto nasza druga córeczka jest już nastolatką! Pełna energii, uśmiechnięta, radosna. Wkracza w nowy etap swojego życia. Teraz chciałbym, żeby czas był jak z gumy i można go bardziej rozciągnąć..." - przyznał Marcin Łopucki.

Córka Katarzyny Skrzyneckiej ma już 11 lat

Pod galerią z 11. urodzin Alikii pojawiła się cała masa komentarzy z życzeniami dla dziewczynki. Wśród nich nie zabrakło też ciepłych słów od gwiazd.

"Jaka śliczna z niej dziewczynka! Niech spełniają się jej marzenia, a świat będzie łaskawy dla jej wrażliwej, pięknej duszyczki. Cudna rodzinka" - zachwyciła się Kasia Cerekwicka.

Jej zachwyt podzielili internauci. Obserwatorzy mamy świeżo upieczonej 11-latki zgodnie ocenili.

"Ależ ona piękna! Wygląda jak pani kopia, pani Kasiu", "Prześliczna córeczka, cała mama", "Śliczna panienka, uroda po mamie", "Jaka piękna dziewczynka! Po takich rodzicach nie powinno dziwić...", "Gratuluję tak dobrej, mądrej i prześlicznej córeczki. A jaka podobna do mamy!", "Ależ wy wszyscy jesteście piękni, rodzina jak z żurnala" - piszą użytkownicy.

Autorka: Maria Staroń

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Skrzynecka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy