Córka Angeliny Jolie i Brada Pitta odcina się od ojca? Wymowny krok

Córka Angeliny Joli i Brada Pitta już nie posługuje się podwójnym nazwiskiem! Biologiczna córka pary, Vivienne, nie jest jedynym dzieckiem pary, które zdecydowało się na ten krok. Nie ma jeszcze informacji, czy to oficjalna zmiana prawna.


Od kilku miesięcy nie cichną plotki na temat Angeliny JolieBrada Pitta, których rozwód był jednym z najgłośniejszych wydarzeń ostatnich lat. Co jakiś czas dowiadujemy się o kolejnych sporach pomiędzy byłymi małżonkami. Tym razem swoją cegiełkę do plotek dołożyła jedna z córek aktorskiej pary. 

Vivienne Jolie odcięła się od ojca?

Jak w przypadku wszystkich rozwodzących się par, najbardziej w całej sytuacji cierpią dzieci. Jolie i Pitt są rodzicami szóstki, a ich relacje z ojcem są od dawno dość mocno napięte. Jakiś czasem temu Maddox i Zahara porzucili nazwisko ojca, a teraz w ich ślady poszła 15-letnia Vivienne. 

Reklama

Dziewczyna do tej pory nosiła podwójne nazwisko Jolie-Pitt. Wraz z matką pracowała niedawno nad adaptacją "The Outsiders" na Broadwayu. Angelina była główną producentką musicalu, a Vivienne próbowała swoich sił jako asystentka produkcji. 

Fani zwrócili uwagę, że część nazwiska dziewczyny nie pojawiła się na plakacie musicalu - nastolatka wystąpiła jako Vivienne Jolie. Obecnie nie wiemy jeszcze, czy to tylko umowna zmiana, czy zostały już poczynione kroki, by było to prawnie uregulowane. 

Współpraca matki z córką przy musicalu przebiegała pomyślnie, a nastolatka miała się dużo nauczyć.

"Viv to młoda artystka, która koncentruje swoje wysiłki na wspieraniu innych. Chciała pomagać, jak mogła i wiele się nauczyła od Justina Levine’a, współautora muzyki i całego zespołu kreatywnego" - opowiedziała Jolie. 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Angelina Jolie
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy