Co wiemy o synu Doroty Wellman? Dziennikarka uchyla rąbka tajemnicy

Dorota Wellman jest polską dziennikarką i prezenterką telewizyjną, jednak o swoim życiu prywatnym niewiele mówi. Teraz jednak podzieliła się informacjami na temat swojego syna - 32-letniego Jakuba.


Dorota Wellman jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy polskiego dziennikarstwa, ale o swoim życiu prywatnym wypowiada się raczej niechętnie. Co jednak wiemy o Jakubie Wellmanie? Na pewno nie poszedł w ślady rodziców. 

Jakub Wellman: Sam tworzy swoją przyszłość

Jakub Wellman ma obecnie 32 lata i jest synem Doroty Wellman i Krzysztofa Wellmana — członka Związku Polskich Artystów Fotografików oraz operatora. Dziennikarka jest dumna ze swojego dziecka, nawet jeśli nie poszedł w jej ślady. Co powiedziała w jednym z najnowszych wywiadów?

Reklama

"Mój syn zajmuje się zupełnie czymś innym, jest twórcą internetowym, ale w ogóle nie w tym kraju, gdzie indziej, a tutaj okazuje się, że możemy razem coś wspólnie robić. Myślę, że to jest duża przyjemność nielansowania swojego dziecka w sposób nachalny w ramach wywiadów i pokazywania, jaki jest śliczny, liryczny, romantyczny i może jest do wzięcia, tylko w ramach wspólnej pracy" - zdradziła w rozmowie w "Trójkącie". 

W rozmowie z "Dobrym Tygodniem" zdradziła również, na czym jej zależało wychowując syna. Bardzo chciała, by był szarmanckim człowiekiem, który potrafi zadbać o siebie. W relacji z synem stawia na rozmowę i zrozumienie, ale też nie stawia się w roli nauczycielki. Uczą się od siebie nawzajem. 

"Bardzo wielu rzeczy nauczyłam się od Kuby. Kuba bardzo wiele rzeczy mi pokazał, ja się nie wstydzę tego, że uczę się od młodszego Prokopa, od młodszego syna, uważam, że to jest sposób na to, żeby się otwierać na świat. Ani nie pouczam, ani nie jestem mądrzejsza" - wyznała w "Dzień Dobry TVN". 

Dorota Wellman wraz z synem stworzyli podcast "WELLcome w popkulturze", do którego zaprosili m.in. medioznawców. Jednak zanim do tego doszło, Jakub zastanawiał się, czy chce tworzyć z mamą wspólny program. Nie chciał korzystać ze sławy rodziców i wolał sam pracować na swoją karierę — przez okres studiów ukrywał przed kolegami, kim są jego rodzice.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Dorota Wellman
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy