Cezary Pazura był świadkiem wypadku. Udzielił pomocy rannym

Cezary Pazura wykazał się ostatnio wzorową postawą. Aktor jechał swoim BMW, gdy stał się świadkiem zderzenia dwóch aut osobowych na ulicy Powsińskiej w Warszawie. Gwiazdor opuścił swój pojazd i zajął się poszkodowanymi do czasu przyjazdu służb.

Do wypadku doszło w poniedziałkowe popołudnie. Na ulicy Powsińskiej zderzyły się dwa samochody osobowe - informuje "Super Express". "Zgłoszenie otrzymaliśmy o godzinie 19.49. Seat najechał na tył mini. Kierowcy byli trzeźwi" - przekazał Rafał Rutkowski z sekcji prasowej Komendy Stołecznej Policji w rozmowie z tabloidem. Ponadto policjant poinformował, że dwie osoby jadące mini zostały ranne. 

Cezary Pazura udzielił pomocy poszkodowanym w wypadku

Okazało się, że świadkiem zdarzenia był znany aktor Cezary Pazura i jego pasażerka, którzy od razu przystąpili do pomocy. 

Reklama

Reporter "SE", który pojawił się na miejscu, zrelacjonował, że aktor najpierw sprawdził, czy poszkodowani są przytomni i czy mogą się poruszać. Później otoczył ich wsparciem mentalnym. Szczególnie było ono potrzebne starszej kobiecie, która była bardzo roztrzęsiona. 

Cezary Pazura - kariera

Zarzucali mu, że za bardzo się wygłupia, rozmieniając na drobne wspaniale rozpoczynającą się karierę aktorską - w latach 90. otrzymał nagrody na festiwalu w Gdyni za role w "Krollu" i "Tacie". Postawił jednak na swoim, wcielając się w postaci, które przeszły do historii polskiego kina - Jerzego Kilera z komedii Juliusza Machulskiego oraz Czarka z sitcomu "13. posterunek"

Mimo 60 lat, aktor prezentuje świetną formę fizyczną, której mógłby mu pozazdrościć niejeden młodszy od niego kolega. Cezary Pazura regularnie ćwiczy na siłowni i pływa. Na swoim Instagramie aktor chwali się szeroko rozbudowanymi ramionami i umięśnionym brzuchem.  

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Cezary Pazura

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy