Cameron Diaz dała kosza Matthew Perry'emu? Uderzyła go w twarz!

Książka Matthew Perry'ego "Przyjaciele, kochankowie i ta Wielka Straszna Rzecz" zadebiutuje w Polsce 9 listopada. Gwiazdor wyznał w niej najmroczniejsze sekrety swojego życia prywatnego. Pojawiły się także wątki związane z jego związkami. Opisał relację m.in. z Cameron Diaz i Julią Roberts.

Pod koniec października 2021 r. Matthew Perry zdradził, że za rok na rynku wydawniczym zadebiutuje jego autobiografia. Słowa dotrzymał. "Cześć, mam na imię Matthew, chociaż być może znacie mnie pod innym imieniem. Przyjaciele mówią na mnie Matty. Powinienem już nie żyć" - tak zaczynają się wspomnienia Perry’ego "Przyjaciele, kochankowie i ta Wielka Straszna Rzecz", które od 1 listopada będą dostępne w wersji anglojęzycznej, a od 9 listopada - polskiej.

Cameron Diaz nie była zainteresowana aktorem?

W jednym z fragmentów szczegółowo omówił fakt, że w pewnym momencie swojego życia spotykał się z Cameron Diaz, zaraz po jej rozstaniu z Justinem Timberlake'em w 2007 roku.

Reklama

Serwis "Page Six" donosi, że sprawy nie układały się dobrze między parą, ponieważ aktorka ponoć "w ogóle nie była zainteresowana" Perrym. Doszło nawet do sytuacji, w której przypadkowo uderzyła go w twarz.

Matthew Perry twierdzi, że podczas jednej z kolacji wśród znajomych, Cameron Diaz przez cały wieczór nie zwracała na niego uwagi, jednak w odpowiedzi na jeden żart aktora, chciała go zalotnie uderzyć w ramię, a finalnie trafiła w twarz.

W książce opisał swoją reakcję: "Czy ty, ku***, żartujesz sobie?" - wybuchł.

Matthew Perry umawiał się z Julią Roberts

Matthew Perry w swojej książce wspomniał również o krótkim romansie z Julią Roberts i swojej decyzji o zakończeniu ich związku. Para spotykała się przez kilka miesięcy pod koniec 1995 roku, a także podczas jej gościnnego występu w serialu "Przyjaciele".

Aktor postanowił jednak zakończyć relację wkrótce po tym, jak zaczęli się spotykać, przyznając, że umawianie się z Roberts to było dla niego "za dużo" – ponieważ ciągle miał wrażenie, że to ona zerwie pierwsza.

Czytaj więcej: Matthew Perry: Ile wydał na walkę z nałogiem? To gigantyczna kwota

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Cameron Diaz | Matthew Perry

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy