Reklama

Całusy Wiktorii Gąsiewskiej. Skąpana w promieniach słońca

Wiktoria Gąsiewska opublikowała serię wakacyjnych fotografii. Artystka śmiało pozuje przed aparatem, a internauci nie szczędzą komplementów i płomiennych reakcji.

Wiktoria Gąsiewska - kariera

Wiktoria Gąsiewska na ekranie pojawiła się jeszcze jako dziecko. Od najmłodszych lat próbowała swoich sił w branży, a widzowie mieli okazję podziwiać jej zmagania w produkcjach, takich jak: "Na dobre i na złe", "Jasminum", "Katyń", "Rodzina zastępcza", "Rodzinka.pl". Młoda aktorka dorastała na oczach telewizyjnej publiczności. Jej kariera zaczęła piąć się ku górze, a artystka zaczęła występować w kolejnych serialach i filmach: "Barwy szczęścia", "Papiery na szczęście", "Kowalscy kontra Kowalscy", "Krime Story. Love Story" czy "W lesie dziś nie zaśnie nikt".

Reklama

Gąsiewska brała także udział w popularnych programach: "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami", "Dance, Dance, Dance", "Szansa na sukces" czy "Wielka ucieczkę".

Wiktoria Gąsiewska na Instagramie

Przy masie zawodowych obowiązków gwiazda nie zapomina jednak o internetowych fanach, których liczba na samym Instagramie sięga już 1,1 mln osób. Artystka chętnie dzieli się swoją codziennością i stara się, aby posty pojawiały się na jej profilu regularnie. Obserwatorzy mają okazję poznać kulisy zawodowych projektów idolki oraz dowiedzieć się, jak ta spędza swój wolny czas.

W wirtualnej galerii Gąsiewskiej nie brakuje fotografii z wyjazdów, chwil w gronie najbliższych, jak i efektów profesjonalnych sesji zdjęciowych. W ostatnim czasie aktorka obszernie relacjonowała swoją słoneczną podróż. I choć z wycieczki zdążyła już wrócić, to wydaje się, że wakacyjna atmosfera jej nie opuszcza.

Malownicze ujęcia pozwalają fanom choć na chwilę przenieść się oczami wyobraźni w niezwykłe miejsca.

Wiktoria Gąsiewska przesyła buziaki

Teraz artystka postanowiła wrócić wspomnieniami do jednego z magicznych wyjazdów, a w jej internetowym albumie pojawiła się seria unikalnych ujęć. W jej w opisie czytamy: "I'm sending kisses!", czyli "przesyłam buziaki".

23-latka stanęła przed aparatem w zapierających dech w piersiach okolicznościach przyrody. W wakacyjnym wydaniu, na tle turkusowej wody - podbija tysiące serc użytkowników. Delikatny piasek i prażące promienie słońca - w sekcji komentarzy nie zabrakło masy komplementów i ognistych reakcji.

Pod postem zebrało się już ponad 20 tys. polubień! "Piękne fotki", "Piękna!", "Wow", "Syrenka" - podkreślali zachwyceni obserwatorzy.

Wśród wpisów pojawiały się także te, które sugerowały, że zdjęcia mogły zostać zrobione w San Diego. Wszystko za sprawą jednego z prezentowanych posągów. Sama Gąsiewska nie oznaczyła jednak lokacji.

Autor: Małgorzata Durmaj

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL