Były gwiazdor "Klanu" zamieszkał w kamperze! Dziś podróżuje z żoną i... córką

Jakub Tolak popularność zyskał dzięki roli Daniela w serialu "Klan". I choć karierę porzucił wiele lat temu, całkiem niedawno znów zrobiło się o nim głośno. Wszystko za sprawą jego odważnej decyzji. Tolak wraz z żoną postanowił kupić kamper, zamieszkać w aucie i wyruszyć w świat. Jakiś czas temu do małżonków dołączyła... córeczka. Gwiazdor na Instagramie postanowił opowiedzieć, w jaki sposób pojawienie się niemowlęcia na świecie, wpłynęło na ich nowy tryb życia.

Jakub Tolak: Aktor, architekt i podróżnik

Jakub Tolak na przełomie XX i XXI wieku był na szczycie swojej aktorskiej kariery. Zadebiutował na małym ekranie w wieku dwunastu lat. Największą popularność przyniosła Tolakowi rola w telenoweli "Klan". Jednak aktorstwo mu nie wystarczało. W pewnym momencie postanowił porzucić show-biznes i skończył architekturę. Z kierunkiem, który ukończył nie związał jednak swojej przyszłości. Podczas studiów założył zespół Forma, w którym śpiewał i grał na perkusji, w 2011 roku wydali płytę.

Prawdziwą pasją aktora okazało się podróżowanie. Pod koniec 2019 roku razem z Zofią Samsel (ówczesną dziewczyną, obecnie żoną), postanowili rzucić wszystko i wyjechać w świat. Kupili vana i zrobili z niego dom na kółkach. Do podróży w samochodzie zainspirowała ich wyprawa po Stanach Zjednoczonych. To tam poczuli, że chcieli by sami spróbować takiego "van life". Było to ich wspólne marzenie, które postanowili spełnić jak najszybciej. W ubiegłym roku na stałe zamieszkali w kamperze, a w połowie czerwca dołączyła do nich... córeczka.

Reklama

Jakub Tolak o opiece nad córką w podróży

Ostatnio gwiazdor postanowił zaspokoić ciekawość fanów i opowiedział o tym, jak obecnie wygląda życie jego rodziny. Aktor wyznał, że choć razem z partnerką wynajęli wygodne mieszkanie, nie zrezygnowali w pełni ze swojego podróżniczego życia. W trasę zabierają swoją niespełna dwumiesięczną córeczkę, Tosię.

- "Jak możecie tak małe dziecko zabierać w podróż?" - brzmią czasem pytania. Pytaniem odpowiadamy na pytanie - a czymże różni się opieka nad małym człowiekiem w domu stacjonarnym od tej w drodze? Tosia wymaga tyle samo atencji na miejscu, co w kamperze - wyznał na Instagramie.

Tolak przyznał również, że dotychczas wybierali się razem na krótkie wycieczki, ale w planach mają już dłuższą, zagraniczną podróż.

- Na ten moment testujemy się wspólnie podczas krótkich wypadów. W planach jest jednak dłuższy, zagraniczny wyjazd. Tam zacznie się raczkowanie i rozszerzanie diety. Wtedy faktycznie mała przestrzeń może okazać się mała - ale nadal liczymy na to, że nie za mała - zdradził.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Jakub Tolak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy