Byli małżeństwem przez 4 lata. Dla ukochanego poświęciła swoje plany

Cindy Crawford wróciła wspomnieniami do czasów, kiedy była żoną Richarda Gere'a. O swoim małżeństwie opowiedziała w dokumencie "The Super Models", który 20 września zadebiutował na platformie Apple TV+. Gwiazda przyznała, że dla dobra tego związku zrezygnowała z własnych planów i zainteresowań.

Cindy Crawford zdradza kulisy swojego małżeństwa

W czteroodcinkowym serialu Apple TV+ Crawford podzieliła się wspomnieniemi na temat swojego pierwszego małżeństwa. W 1991 roku wschodząca gwiazda wybiegów poślubiła starszego do niej o 17 lat hollywoodzkiego aktora Richarda Gere.

Oceniając ów związek z perspektywy czasu, Crawford żałuje, iż przyjęła rolę biernej partnerki, która dostosowuje się do męża na niemal każdej płaszczyźnie. "Na początku związku młode kobiety często przejmują zainteresowania swoich mężczyzn. Lubisz baseball? To ja też polubię baseball. Interesujesz się buddyzmem tybetańskim? Spróbuję się tym zainteresować" - wyjawiła topmodelka, nawiązując do pasji byłego męża. Gere już w młodości zafascynował się praktyką zen - skupionym na medytacji odłamem buddyzmu. Pod koniec lat 70. aktor po raz pierwszy spotkał się z Dalajlamą. Jak sam przekonywał w wywiadach, owo spotkanie "całkowicie odmieniło" jego życie.

Reklama

Crawford nie tylko przejęła pasje męża, ale też odłożyła na bok własne zainteresowania. "Jako młoda kobieta jesteś gotowa ukształtować się wokół osoby, w której jesteś zakochana. Zaczęłam przebywać w jego kręgu i przestałam robić rzeczy związane z modą" - wyjawiła Crawford. Choć modelka rzeczywiście ograniczyła wtedy nieco pracę na wybiegu, to wzbogaciła swoje portfolio o występy na małym i dużym ekranie. Po tym, jak zagrała w kilku teledyskach topowych artystów, m.in. Jona Bon Joviego czy George’a Michaela, modelka otrzymała pierwszą dużą rolę w filmie sensacyjnym "Czysta gra", w którym partnerowała Williamowi Baldwinowi.

Małżeństwo modelki z gwiazdorem "Pretty Woman" nie przetrwało próby czasu - para rozwiodła się po zaledwie czterech latach.

Cindy Crawford i Richard Gere: Znaleźli swoje drugie połówki

W 1998 roku Crawford wyszła za mąż za amerykańskiego biznesmena Rande Gerbera, z którym jest do dziś. Para doczekała się dwójki dzieci: 24-letniego obecnie Presleya i 22-letniej Kai, którzy poszli w ślady sławnej matki i z sukcesem rozwijają swoje kariery w modelingu. Szczególnie dużą popularność zdobyła Kaia, która uchodzi za jedną z najbardziej rozchwytywanych współczesnych topmodelek.

Richard Gere po rozpadzie małżeństwa z Cindy Crawford, spotykał się z Carey Lowell. Aktor ma za sobą także przelotne znajomości z Dianą Ross, Julią Roberts, Umą Thurman czy Priscillą Presley. Szczęście znalazł jednak dopiero u boku 30 lat młodszej Alejandry Silvy. W 2017 roku poinformowano o zaręczynach pary, a ich ślub odbył się w ścisłej tajemnicy. 

swiatseriali/PAP
Dowiedz się więcej na temat: Cindy Crawford
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy