Bracia Zdrójkowscy przez 8 lat się do siebie nie odzywali. W jakich relacjach są dziś?

Adam i Jakub Zdrójkowscy to bracia, którzy wiele lat temu podbili serca polskich widzów. Bliźniacy występowali razem m.in w "Rodzinie zastępczej". Później ich zawodowe ścieżki się rozeszły. Zdrójkowskim nie po drodze było też w życiu prywatnym. Jak wyznali w wywiadach, już w dzieciństwie nie do końca dobrze się dogadywali, potem było już tylko gorzej, a "ciche dni" zamieniły się w lata milczenia. Jak bracia dogadują się dziś?

Adam i Jakub Zdrójkowscy: "Szorstka przyjaźń" braci

Adam i Jakub Zdrójkowscy są obecnie jednymi z najbardziej rozpoznawalnych młodych aktorów. Adam zachwycił kilka lat temu widzów swoją rolą w popularnym serialu komediowym, "Rodzinka.pl". Z kolei Jakub częściej udziela się jako aktor dubbingowy i podkłada głos różnym postaciom w kreskówkach i filmach animowanych. Ostatnio zyskuje coraz większą popularność dzięki swojemu aktorskiemu angażowi w serialu "Kowalscy kontra Kowalscy" emitowanym w telewizji Polsat oraz udanym występom w programie "Twoja twarz brzmi znajomo".

Reklama

Obaj bracia zgodnie przyznają, że oprócz podobieństwa w sferze wizualnej, łączy ich również podobieństwo charakterów. Przez upór, zawziętość i silne poczucie indywidualności, przez wiele lat nie mogli znaleźć wspólnego języka. 

- Kochamy się jak bracia, ale właściwie nigdy nie byliśmy przyjaciółmi. Mieliśmy ciche dni przez ostatnie osiem lat. Proponowałem wielokrotnie Kubie sparing na profesjonalnym ringu, ale na szczęście obyło się bez rozlewu krwi - opowiadał Adam Zdrójkowski w rozmowie z "Co za tydzień".

W najbardziej krytycznym momencie bliźniacy przestali się nawet obserwować na Instagramie. 

- To były jakieś gówniarskie zagrywki, zupełnie bez sensu. Dziś jest już normalniej, ale to ciągle szorstka przyjaźń - przyznał Kuba.

Przełomowym momentem w relacji braci Zdrójkowskich było rozstanie Adama i Wiktorii Gąsiewskiej. Aktor w tym trudnym momencie mógł liczyć na wsparcie brata, które docenia do dziś. 

- Jestem na etapie rekonstrukcji mojej kariery i życia prywatnego. Przez ostatnie miesiące wiele się u mnie zmieniło. Zakończył się mój wieloletni związek, miałem swoje problemy. Nie było lekko. Brat przyszedł mi wtedy z pomocą - opowiadał Adam w rozmowie z "Faktem".

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Adam Zdrójkowski | Jakub Zdrójkowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy