Bogumiła Wander przed laty zachwycała urodą! Jak wyglądała?

Bogumiła Wander przez lata była twarzą TVP, gdzie pracowała jako prezenterka i spikerka. Gwiazda była ulubienicą widzów, nie tylko za sprawą profesjonalizmu, z jakim podchodziła do codziennych obowiązków, ale i niezwykłej urody. Przez wielu była uznawana za jedną z najpiękniejszych dziennikarek w historii TV. Pamiętacie jak wyglądała?

Bogumiła Wander nigdy nie kryła, że telewizja to jej wielka pasja. Pracowała w niej prawie 40 lat!

- Praca w telewizji sprawiała mi ogromną przyjemność, ale pochłaniała bez reszty. Właściwie nigdy nie miałam czasu dla siebie. Dyżurowałam w weekendy, święta, sylwestry. Uznałam w końcu, że najwyższa pora zacząć cieszyć się życiem. Weszłam w XXI wiek jako osoba wolna od trosk związanych z pracą w telewizji - wyznała "Angorze", gdy w 2003 roku, tuż po swych 60. urodzinach, zdecydowała się przejść na emeryturę.

Bogumiła Wander była jedyną spikerką ze "starej gwardii", której szefowie TVP pozwolili pożegnać się z widzami. Twierdziła, że miało to zapobiec plotkom, że została zwolniona.

Reklama

Bogumiła Wander zachwycała urodą

Gwiazda TVP przygodę z zawodem zaczynała pod koniec lat 60. i szybko stała się ulubienicą telewidzów. Świetnie radziła sobie także w roli konferansjerki prowadząc wspólnie z Lucjanem Kydryńskim festiwale w Sopocie. Do tego była niezwykle piękną kobietą, do której wzdychało mnóstwo mężczyzn. Świadczyć o tym mogą chociażby archiwalne nagrania i zdjęcia. 

Dziś Bogumiła Wander nie pamięta, że była kiedyś wielką gwiazdą, uwielbianą przez miliony widzów spikerką i "wizytówką" TVP. Prezenterka od lat zmaga się z chorobą Alzheimera.

Krzysztof Branowski, mąż gwiazdypotwierdził, że jego ukochana spędzi w ośrodku w Konstancinie resztę swojego życia, bo ma tam profesjonalną opiekę, której w domu nie byłby w stanie jej zapewnić.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Bogumiła Wander

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama