"Big Brother": Spotkanie po latach. Jak zmienili się uczestnicy?

"Big Brother" to program, który na początku XXI wieku przyciągał przed ekrany telewizorów miliony widzów. Wiele osób do dziś wspomina program z sentymentem i z zapartym tchem śledzi losy uczestników, którzy mieszkali w domu Wielkiego Brata. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się uczestnicy pierwszej edycji z programu. Co ciekawe, jakiś czas temu doszło do spotkania gwiazd show, a fotografia z tego wydarzenia pojawiła się w mediach społecznościowych. Jak zmienili się uczestnicy? Zdjęcie poniżej!

"Big Brother": Uczestnicy po latach

Ponad 20 lat temu na ekranach telewizorów zadebiutował najbardziej kontrowersyjny program początku XXI wieku. "Big Brother" fascynował i oburzał. Uczestnicy pierwszych edycji szybko stawali się gwiazdami. O zawodnikach z pierwszej edycji powstał nawet film "Gulczas, a jak myślisz".

To właśnie tytułowy "Gulczas", czyli Piotr Gulczyński był jedną z największych gwiazd show. Oprócz sympatycznego Poznaniaka w domu Wielkiego Brata pojawili się m.in. Alicja Walczak i Klaudiusz Ševković. Wiadomo, że wspomniani uczestnicy do dziś mają ze sobą kontakt.

Reklama

Świadczyć może o tym choćby fotografia, która pojawiła się na instagramowym profilu Klaudiusza Ševkovica. Mężczyzna postanowił zapozować z przyjaciółmi z programu - Alicją Walczak oraz Piotrem Gulczyńskim. Cała trójka wyglądała niezwykle elegancko, a zdjęcie zostało opatrzone opisem: "Big Brother - ta przygoda nigdy się nie skończy".

Zdjęcie udostępnione przez gwiazdora stało się prawdziwym hitem internetu. Pod postem uczestnika show fani zostawili mnóstwo wirtualnych serduszek i komentarzy.

"Ale przywołaliście wspomnienia! To były czasy. Ekstra was razem widzieć", "Pierwsza edycja była najlepsza i niezapomniana" - pisali internauci.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Big Brother
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama