Bella Hadid w odważnej kreacji. Modelka pokazała pośladki

Bella Hadid to światowej sławy modelka, która przez wielu jest uważana za najpiękniejszą kobietę na świecie. Celebrytkę na Instagramie śledzi obecnie ponad 55 milionów obserwujących. To właśnie na tej platformie zamieściła zdjęcia zaprojektowanej przez nią kolekcji ubrań.

Bella Hadid: "Z myślą o was"

Emocje po niesamowitych pokazach mody jeszcze nie opadły, a Bella Hadid już zasypuje nas kolejnymi niespodziankami. Gwiazda modelingu chętnie dzieli się efektami najróżniejszych sesji zdjęciowych na Instagramie. Jej wirtualną galerię śledzi już ponad 55 milionów obserwujących. 

Celebrytka nie boi się odważnych ujęć, gdzie często pokazuje sporo ciała. Tym razem podzieliła się kadrami, na których odsłania kusząco biodra i pośladki. Resztę ciała przykrywa mini spódniczką w paski i pasującą do niej górą. Uwagę zwracają jej niesamowicie długie włosy. Zdjęcie to tylko część serii fotografii wykonanych na potrzeby kampanii reklamowej. Z opisu posta dowiadujemy się, że Bella sama zaprojektowała cały zestaw.

Reklama

Na profilu modelki pojawiły się również inne kreacje, to jednak właśnie ta najbardziej rozgrzała serca widzów. W komentarzach czytamy:

Bella Hadid - Instagram, kariera

Bella przez lata żyła w cieniu swojej starszej siostry Gigi. Jednak w bardzo krótkim okresie czasu wręcz podbiła świat mody. Jest ceniona nie tylko za swoją urodę, ale również profesjonalizm. Brała udział w pokazach największych projektantów na świecie. Ostatnio ogromny rozgłos przyniósł jej pokaz Coperni. Podczas wydarzenia Bella weszła na wybieg w samych majtkach, a na jej nagim ciele w kilku minut wyczarowano lateksową sukienkę.

Bella na swoim Instagramie zebrała już masę fanów. Na swoim profilu jest bardzo aktywna - wstawiła tam już ponad 3 tysiące postów. Gwiazda nie tylko daje swoim wielbicielom powody do radości, ale również inspiruje. Swoimi nietuzinkowymi kreacjami wyznacza trendy na najnowsze sezony. Ostatnio widać, że modelka inspiruje się latami 90. i 80. ubiegłego wieku.

Autor: Iga Chmielewska

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Bella Hadid
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy